Similar lots by type
-
#207Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.
Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. 204 x 178 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#586Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#365Een rond bijzettafeltje op drie poten in de vorm van zwanenhalzen met een zwart marmeren blad.
Table d’appoint ronde sur trois pieds en forme de cols de cygnes. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 40 cm h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#616Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360 / 380 -
#213Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#556Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#579Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 30 / 40 -
#804Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#390Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.
Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#624Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#626Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en bois de placage acajou à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 220 / 240 -
#604Een bijzettafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rond marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une petite table en bois de placage, style Louis XV, à tablette en marbre ronde et décorée de montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 260 / 300 -
#400Een klein barmeubeltje in de vorm van een tonnetje met één deurtje.
Un petit meuble de bar en forme de tonneau, à une petite porte.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#621Een fontein van blauw geglazuurd aardewerk, opgebouwd uit verschillende delen. Jaren ‘70.
Une fontaine en faïence à glaçure bleue, en différentes parties. Années ‘70.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#197Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#211Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.
Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 150 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#646Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#636Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#596Een Empire eetkamer, bestaande uit een groot buffet met vier deuren en vier laden, een eettafel met zes stoelen en twee armstoelen, een wandconsole en een tweedeursvitrine met lade. Het geheel versierd met bronzen hermenfiguren.
Une salle à manger style Empire, comprenant un grand buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table avec six chaises et deux fauteuil, une console et une vitrine à deux portes à un tiroir. Le tout décoré d’hermès en bronze.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#805Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#656Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.
Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#606Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rode bekleding.
Un canapé en bois sculpté et patine doré style Louis XV, revêtement rouge.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 320 / 380
Other lots in this auction
-
#608Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#767Een lot van dertien hoeden spelden, verschillende ontwerpen. 20ste eeuw.
Un lot d’épingles à chapeaux, différents modèles. XXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#271Twee tijgers en een kwartel (13,5 cm) van brons. Japans werk.
Deux tigres et une caille (13,5 cm) en bronze. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#499Cassen“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Roger Somville“Kop”. Litho. Gesigneerd en genummerd 46/125 buiten de plaat.
”Tête”. Une lithographie. Signée et numérotée 46/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 120 / 160 -
#138“De Walkure - De verschijning van Brunhilde aan Siegmund”. Een rijkelijk versierde schouwpendule van brons en onyx, getooid met een beeld naar een werk van Rancoulet.
”La Walkyrie - L’apparition de Brunhilde à Sigmund; Une pendule de cheminée richement décorée de bronze et onyxNo longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#768Een lot van drie verschillende schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors.
Un lot de trois petits plats différents en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors de paysages.No longer availableDim. Ø: 13,5 & 15,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#272L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#97Een paar porseleinen balustervazen in de geest van Sèvres, gedecoreerd met twee meerkleurige vrouwenportretten in een met goud omzoomde cartouche en op groene achtergrond. Eén gerestaureerd aan de voet.
Une paire de vases balustre dans l’esprit de Sèvres, décorées de deux portraits de femmes polychromes sur cartouches avec encadrement dorés et sur fond vert.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#5Isabel MarantTwee halssnoeren en een paar oorbellen van verzilverd metaal.
Deux colliers et une paire de boucles d’oreilles en métal argenté.No longer availableEstimate: € 15 / 30 -
#253Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#519“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Kircher.
”Paysage de campagne”. Huile sur toile. Porte la signature: Kircher.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 120 / 180

