Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.
Een houten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.

Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.

A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.
Dim. 73 x 80 x 80 cm
SKU: 0503240365.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #365
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #535

    Een lot van 6 moderne vergaderstoelen met zwart gelakt metalen frame en gestoffeerd, kunststoffen zitting en armleuning.

    A lot of 6 modern conference chairs with black lacquered metal frame and upholstered, plastic seat and armrests.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #525

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #558

    Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.

    A pair of vintage design armchairs with leather seats and wooden frames.
    No longer available
    Dim. 75 x 73 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #569

    Een Mid-Century salontafel met metalen frame, koperen elementen en origineel gegoten glazen blad.

    A mid-century coffee table with a metal frame, copper elements, and original cast glass top.
    No longer available
    Dim. 38 x 105 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #528
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with a matte black frame, chrome metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the base.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #216

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #685

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #545

    Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.

    A vintage travertine table on two travertine supports.
    No longer available
    Dim. 73 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #541
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #700

    Een piëdestal met wit marmeren blad en een verguld houten onderstel.

    A pedestal table with a white marble top and a gilded wooden base.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #225

    Een Engelse armfauteuil met mahonie frame en gestoffeerde zitting, op 4 wieltjes. Laat Victoriaanse stijl.

    An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #555
    KICK Collection

    “Kick Metal”. Een lot van 6 design stoelen met zwart kunststoffen kuip en zitting, en zwart metalen onderstel. Onderaan gemerkt.

    "Kick Metal". A lot of 6 design chairs with black plastic seat and back, and black metal base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 52 x 50
    Estimate: € 250 / 350
  • #405

    Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.

    A pedestal in gold-colored plastic with a marble top.
    No longer available
    Dim. h 98 x 34 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #534

    Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.

    A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.
    No longer available
    Dim. 74 x 214 x 98 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #206

    Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.

    A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.
    No longer available
    Dim. 193 x 117 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515
    Heerenhuis

    “Sputnik Table”. Een grote eet-vergadertafel met berkenmultiplex blad en hairpin legs. Ontwerp door Heerenhuis.

    "Sputnik Table". A large dining-conference table with birch plywood top and hairpin legs. Designed by Heerenhuis.
    No longer available
    Dim. 75 x 250 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #562

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #552

    Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.

    A wooden table with an oval top and chrome-plated steel legs.
    No longer available
    Dim. 70 x 210 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.

    "Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø 140 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #548
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #694

    Een houten humidor/muziekdoos met een wapenschild en sigaar afgebeeld op het deksel.

    A wooden humidor/music box with a coat of arms and cigar depicted on the lid.
    No longer available
    Dim. 8.5 x 25.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #402
    Geert Kunen

    Een lot van drie beelden in terracotta met een bronzen patina door Geert Kunen. Allen gemerkt achteraan.

    A lot of three terracotta sculptures with a bronze patina by Geert Kunen. All marked on the back.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #385

    Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.

    A seated Chinese nobleman statue in polychrome wood. Shows damage and is missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 33.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.

    An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.
    No longer available
    Dim. 4,77 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #276

    Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.

    A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.
    No longer available
    Dim. 103 x 32 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #432
    Hubert De Vries

    “Kermis”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC P/S

    "Fairground". A lithograph on paper, signed and marked EC P/S within the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #173
    Val Saint-Lambert

    Een vaas “Xavier” van geslepen kristal, in de massa auberginerood gekleurd. Niet gemerkt. Model van Hubert Fouargé. Kleine randschilfers onderaan en bovenaan.

    A vase "Xavier" made of cut crystal, colored in aubergine red. Not marked. Design by Hubert Fouargé. Small chips at the bottom and top edges.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #311

    Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.

    Three pairs of red and yellow copper candlesticks. 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #697
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen vaasje met swirl in reliëf. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal vase with raised swirl pattern. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #119

    Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.

    A pair of gray stained mirrors with an embossed rocaille frame.
    No longer available
    Dim. 76 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #647

    Een set van twee porseleinen lampenvoetjes met een Aziatisch bloemendecor. Midden vorige eeuw.

    A set of two porcelain lamp bases with an Asian flower decor. Mid twentieth century.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    Een schouwpendule in albast en koper met twee bijbehorende kandelaars.

    A mantel clock in alabaster and copper with two matching candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een platina ring bezet met een centrale diamant van +- 1.09 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    A platinum ring set with a central diamond of approximately 1.09 ct and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 1400 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More