Similar lots by type
-
#988
Gietijzeren deurbel getooid met een koe.
Une sonnette en fonte, décoration de vache.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#645
Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80/100 -
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#660Indo-Bachtiar
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décoré d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 346 x 245 cmEstimate: € 120/200 -
#127
Een poluchrome houten Heilige met vissen.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#921
Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#648Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#730
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 50/80 -
#760Bachtiar
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décor d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100/120 -
#163
“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#943
Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120 -
#913Capodimonte
“Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
”Garçon et pastèque.” Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/45 -
#882Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
“Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000/2400 -
#98
Houten console ondersteund door een barokke engel.
Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#249
Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.
Deux angelots de style baroque en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#650
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300/400 -
#608
Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.
Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#613Geert Kunen
“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.
“Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#406
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100/160 -
#426
Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60/80 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#804
Een staande klok in rijkelijk gesculpteerd eikenhouten kast. Het messingen werk met Westminster slagwerk en met maanstanden. Omstreeks 1900.
Horloge de vestibule en chêne richement sculpté. Important mouvement en laiton à sonnette Westminster et avec positions de la lune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 249 cmEstimate: € 400/500 -
#676
Een paar Afrikaanse stoelen van gesculpteerd tropisch hardhout.
Deux chaises africaines en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#623
Paar dekselvaasjes van cloisonné. Chinees werk.
Paire de vases couverts en cloisonné. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#402
Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#625
Een gefineerd bijzetkastje met een marmeren blad en het deurtje geflankeerd door twee zuiltjes.
Table de chevet de style Empire en acajou, ouvrant à une porte flanquée de deux colonnettes en bois noirci.No longer availableDim. 79 x 39 cmEstimate: € 180/200 -
#161
Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 300/400 -
#487
Een eikenhouten regulateur.
Un régulateur en chêne.No longer availableDim. 65 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#808
Een kruik van blauw en wit Delfts aardewerk. XXe eeuw.
Une cruche en faïence blanche et bleue, Delft. XXième siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#876
Een fauteuil à la Reine van gesculpteerd en deels gepolychromeerd hout, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil à la Reine en bois sculpté et partiellement polychrome, avec broderies.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#862
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 17 wijnglazen (fluiten, rode wijn en witte wijn) en een driedelig toiletgarnituur.
Un lot d'objets en cristal incolore, dont 17 verres à vin (flûtes, verres à vin rouge et verres à vin blanc) et une garniture de toilette en trois pièces.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#627
Paar vaasjes van cloisonné. Chinees werk.
Paire de vases balustres en cloisonné. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#194Van Baelen
‘Marine’ . Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. H: 50cm; B: 70 cmEstimate: € 650/750 -
#296Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120/200 -
#838
Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
Un soufflet en cuivre repoussé et une lampe à huile en laiton, montée à l'électricité.No longer availableEstimate: € 20/30