#174Armand MarseilleEen aardewerken poppenhoofd en kunststof lichaam met te monteren ledematen. Gemerkt en genummerd in de nek.
#94Een gegraveerd glasservies.
An engraved glassware set.No longer availableOnline onlyDim. H: 5-10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#43Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
#107Een houten bijzettafeltje met ovalen blad.
A wooden side table with an oval top.No longer availableOnline onlyDim. 64cmEstimate: € 10 / 20 -
#40Een vintage aardewerken vaasje, onderaan genummerd.
#110Een houten kruk met gestoffeerde zitting.
A wooden stool with upholstered seat.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 63 x 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#100JodanTwee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”
Two cast glass figurines, “Pregnant Woman” & “Woman with Amphora.”No longer availableOnline onlyDim. h 23 & 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
Een houten onderstel voor een klein kanonnetje.
#30Een lot van 8 biscuit beeldjes waarvan 3 onderaan gemerkt CW onder een kroon. 1 met schade (jager met haas).
A lot of 8 biscuit figurines, 3 of which are marked CW under a crown at the bottom. 1 with damage (hunter with hare).No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 45