Other lots in this auction
-
#35
Gebeeldhouwde en gecanneerde eikenhouten stoel. Tijdperk Lodewijk XVI. Enige slijtage.
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 88 cmEstimate: € 50/80 -
#36
Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
Un meuble étroit en bois plaqué avec deux tiroirs en ceinture et trois tiges en laiton en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 85 x 82 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#20
Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 70 x 116 cmEstimate: € 240/260 -
#70
Een eikenhouten boekenrekje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 113 x 79 x 24 cm -
#46
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 210 cm -
#30
Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.
Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 95 cmEstimate: € 350/450 -
#68
Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 100/150 -
#12
Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.
Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 200/300 -
#28
Vier stoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
Quatre chaises de style Louis XVI en bois patiné blanc à dossier à pans coupés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 60/100 -
#85
Gebeeldhouwde notenhouten fauteuil à la Reine in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met zijde.
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 82 cmEstimate: € 80/120 -
#50
Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
Une bibliothèque anglaise à façade brisée avec quatre portes à panneaux et quatre tiroirs en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 200 x 162 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#92
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 177 x 80 cmEstimate: € 60/100