Other lots in this auction
-
#833Een vaas van gesatineerd glas met een gestileerd bloemenmotief in reliëf.
Un vase en verre satiné; fleurs stylisées en relief.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#384L. De Coster“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 500 / 600 -
#202“Vissersboot op het strand te Scheveningen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Frank Dillon (1823 - 1909) op de verso.
”Bateau de pêche sur la plage de Scheveningen”. Huile sur panneau. Attribué à Frank Dillo, (1823 -1909) au verso.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#73J. Brouns“Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444Een lot van acht presse-papiers, waarbij vijf van Italiaans glas met kleurrijke inclusies en namen, één glazen met een Christus, één kleurloze met een geslepen gezicht en één van grijs marmer.
Un lot de huit presse-papiers, dont cinq italiens aux inclusions et noms en couleurs, un en verre avec le Christ, un incolore au visage taillé et un en marbre gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#513Val St. LambertEen grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
Un grand vase en cristal, jaune dans la masse.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#588Afrikaans beeld. Kuba, Congo.
Une statue africaine. Kuba, Congo.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92J. Van Beeck“Herenportret naar de XVIIde eeuw. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait d’homme d’après le XVIIème siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#762Saeys“Schaatsplezier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
”Plaisirs de patinage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘59.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#514“Loosdrechtse Plas met Waterlelies”. Aquarel. Draagt een handtekening: Smorenberg.
”Flaque à Loosdrecht et lélie”. Une aquarelle. Porte une signature: Smorenberg.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 12,35 gEstimate: € 1350 / 1450

