#113LenzkirchEen blauw aardewerken pendule met messingen frame.
#683Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
Deux coqs qui se battent en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379Yven“Stilleven met fruit en aardewerk”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et faïence”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#433Twee verschillende karaffen van kleurloos kristal.
#725Matchbox Series 7; 8; 9 & 10Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford refuse truck.- Ford Mustang.- Motorboot op aanhangwagen.- Pipe truck.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford refuse truck.- Ford Mustang.- Motorboot op aanhangwagen.- Pipe truck.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
#586KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
#692Marius Kolvoort“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#813AmphoraEen aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt. Barst in de rand.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome en relief. Marque sous la base. Fissure au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 45 / 55