#696
Een paar appliques in barokke stijl.
#667
Een paar verguld bronzen appliques in barokke stijl met twee lichtpunten.
#889Adams, Tunstall
#664J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#657
#58
Een groepje van Saksisch porselein.
#307
Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir en forme de poire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 650 / 750 -
#880
Een paar messingen kandelaars.
#403Red Eagle
Een oude tennisracket. Met houder.
#43
Een XVIIIe eeuwse zeef en een koffiekan van Vlaams messing.
Une passoire du XVIIIème siècle et une cafetière en laiton de Flandre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#466
Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40