#325Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#564Alfons Van Meirvenne“Loopvogel”. Oostindische inkt op papier. Gesigneerd.
"Flightless bird". India ink on paper. Signed.No longer availableDim. 50,5 x 62,50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#2“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#87G KlimtEen beeld van een roofvogel op marmeren sokkel. Gesigneerd.
A sculpture of a bird of prey on a marble base, signed G Klimt.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#114Felix Eyskens“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#400Een 18 karaats witgouden ring bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.30 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 150 / 200