#574Paul Tuerlinckx
“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#470
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and tourmaline and amethyst.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#168
Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#516
Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#347
Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#20
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#426ALDO TURA
Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.
#541
Een gebronzeerde mannelijke torso .
A bronzed male torso.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#699Hamadan
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#373
Een paar Chinese blauwe en witte porseleinen gemberpotjes.
#208Lodewijk Van Boeckel
Een zwart gepatineerde rozenrank in gesculpteerd smeedijzer als muurlamp. Gesigneerd op blad.
A black patinated rose vine in sculpted wrought iron as a wall lamp. Signed on sheet.No longer availableDim. 44cmEstimate: € 100/150