Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #106

    Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.

    A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.
    No longer available
    Dim. 188 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #46

    Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.

    A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.
    No longer available
    Dim. 61 x Ø74cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #265

    Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.

    A wooden sculpture of Madonna and Child based on a Romanesque model.
    No longer available
    Dim. H.63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409
    Ad van den Brink

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 37 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #558

    Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.

    A pair of vintage design armchairs with leather seats and wooden frames.
    No longer available
    Dim. 75 x 73 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #583

    “Paardentemmers naar Coustou”. Een set van twee bronzen beelden van een menner met steigerend paard. Op marmeren plaat, schade aan het marmer.

    "Horse tamers after Coustou." A set of two bronze statues of a horse tamer with a rearing horse. On marble base, damage to the marble.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #9

    Een schouwpendule in albast en koper met twee bijbehorende kandelaars.

    A mantel clock in alabaster and copper with two matching candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #663

    Een lampenvoet van blauw-wit Chinees porselein met een decor van vogels in het landschap. Op een bronzen voet.

    A lamp base of blue and white Chinese porcelain decorated with birds in a landscape. Mounted on a bronze base.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #395

    Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.

    A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.
    No longer available
    Dim. H. 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #644

    Een single speed fiets, zwart, met Shimano onderdelen. Maat 56 cm.

    A single speed bike, black, with Shimano components. Size 56 cm.
    No longer available
    Dim. 94x170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144
    Henri Schouten

    ‘Hooiwagen met trekpaarden’, olieverf op doek, met meerdere restauraties, gesigneerd Schouten.

    'Haywagon with draught horses', oil on canvas, with several restorations, signed Schouten.
    No longer available
    Dim. 80 x 120
    Estimate: € 400 / 600
  • #24

    Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.

    An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.
    No longer available
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More