Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #268

    Een lot van 8 chromo albums met sprookjes thema, waaronder Robin Hood, Drie Musketiers, Tijl Uilenspiegel, etc. Diverse uitgaven.

    A lot of 8 chromo albums with fairy tale themes, including Robin Hood, The Three Musketeers, Till Eulenspiegel, etc. Various editions.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #34
    Laurent Meeuws
    Period: 1909-1989

    “De mooie heid (?)”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 22/30.

    "The beautiful heid". An etching on paper, signed and numbered 22/30 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 29 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492
    Louise Nevelson

    “Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.

    "Feminine nude". A drawing on paper. Signed and dated 1928 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 27 x 16 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw.

    A heavy green coupe by Val Saint Lambert from the 1960s.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #541
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #93
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.

    A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #434

    Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.

    A lot of 10 offset prints by Victor Vasarely.
    No longer available
    Dim. 44 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #60

    Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.

    An 18 kt yellow gold commemorative coin for the Rubens year 1977.
    No longer available
    Dim. Ø 20 mm 6,43 g
    Estimate: € 220 / 240
  • #562

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #178
    Mappin & Webb, London & Sheffield

    Een set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.

    A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #197

    Een buste van een jonge vrouw met pluimhoed naar barok voorbeeld. Polychroom brons.

    A bust of a young woman with plumed hat in the Baroque style. Polychrome bronze.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #222
    Frans Keelhoff

    “Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More