Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #405

    Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.

    A pedestal in gold-colored plastic with a marble top.
    No longer available
    Dim. h 98 x 34 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #70
    Omega Genève Automatic

    Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.

    An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold bracelet.
    No longer available
    Dim. Bruto: 67,22 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #17

    Een kogel, gemerkt september 1918, onschadelijk gemaakt.

    A bullet, marked September 1918, rendered harmless.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #271

    Een Zwitserse M-18 legerhelm, 1918. Toegevoegd een militaire opvouwbare schop.

    A Swiss M-18 military helmet, 1918. Included is a military folding shovel.
    No longer available
    Dim. l 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #56

    Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.

    A round table on a central pedestal with lion's paw feet, marquetry inlaid in the top.
    No longer available
    Dim. h 71 x Ø 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640

    Een zilveren zakhorloge met gegraveerde bloemen aan de achterkant.

    A silver pocket watch with engraved flowers on the back.
    No longer available
    Dim. 17,90 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #135

    Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.

    A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 85 x 102 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #603
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.

    A vintage vase with swirl in relief. With label.
    No longer available
    Dim. 26 x Ø24 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396
    Kuhi

    Een handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.

    A hand-knotted Iranian carpet, marked Kuhi. Stylized nomadic design in unique colors. Comes with a certificate.
    No longer available
    Dim. 214 x 149cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #163
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.

    An oval-shaped vase "Cranberry Saurat" made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom and with label. Designed by Hubert Lega, see catalog 1972.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Winterzicht’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd rechts onder ‘Pauwels’.

    'Winter Scene', oil on panel, signed lower right 'Pauwels'.
    No longer available
    Dim. 60 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More