Other lots in this auction
-
#551Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 240 x 100Estimate: € 1200 / 1800 -
#300Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een grijze parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a grey pearl and with diamonds totaling approximately 0.22 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 550 / 650 -
#245Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.
A gilded oval mirror with sculpted ornament at the top of the frame.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 175 / 225 -
#531Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.
A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#118Model Columbus DUO Erdglobus“Model Columbus DUO Erdglobus”. Een vintage glazen wereldbol met lamp in metalen houder op houten vintrinekastje met schuif. Door Columbus Verlag Paul Oestergaard K.G. Berlin.
"Model Columbus DUO Earth Globe". A vintage glass globe with lamp in metal stand on wooden display case with drawer. By Columbus Verlag Paul Oestergaard K.G. Berlin.No longer availableDim. 47 x 48,5 x 34,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#354Gommaar TimmermansPeriod: 1930-1923“Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.
"Mr. Priest". High-pressure print on paper. Signed Got (Gommaar Timmermans, son of Felix). Numbered 226/600.No longer availableDim. 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.
A large centerpiece in forged bronze and copper with gilded parts and two little birds on top.No longer availableDim. h 44 x l 37 cmEstimate: € 180 / 240 -
#214Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Cows by the River". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 250 / 350 -
#407Een Afrikaans Guro masker, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivoorkust, West Afrika.
An African Guro mask, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivory Coast, West Africa.No longer availableDim. h 42 x b 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.No longer availableDim. 85 x 102 x 60 cmEstimate: € 120 / 180



