Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #187

    “Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.

    "Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #397

    Een Afrikaans masker met een touwenkapsel.

    An African mask with a rope hairstyle.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #684
    Théo Verschaeren
    Period: 1888-1946

    ‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #111

    Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.

    A pair of earthenware decorative vases with sang-de-boeuf glaze, silver-patinated brass base and lid, adorned with a flame.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #144
    Henri Schouten

    ‘Hooiwagen met trekpaarden’, olieverf op doek, met meerdere restauraties, gesigneerd Schouten.

    'Haywagon with draught horses', oil on canvas, with several restorations, signed Schouten.
    No longer available
    Dim. 80 x 120
    Estimate: € 400 / 600
  • #343
    Val Saint Lambert

    Een set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.

    A set of three crystal candlesticks, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.

    A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 23.5 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #229
    Charles Trumper

    “Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “River view with couple in boat.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 42 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #447

    Een houten gesculpteerd moederschapsbeeldje, tribale fetisj, Attié - Ivoorkust.

    A wooden carved motherhood figurine, tribal fetish, Attié - Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. 47,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #252

    “Boslandschap met wandelaar”. Een schilderij, olieverf op doek. Eind XIXde eeuw.

    "Wooded landscape with walker". A painting, oil on canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #545

    Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.

    A vintage travertine table on two travertine supports.
    No longer available
    Dim. 73 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #14

    Een set van vier XVIIde eeuwse tegels, vermoedelijk Nederlands.

    A set of four 17th-century tiles, presumably Dutch.
    No longer available
    Dim. 13 x 12.5 cm/tegel
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More