Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #444
    Enk De Kramer

    “Abstracte compositie”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, E/A VI/X.

    "Abstract composition." A lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, E/A VI/X.
    No longer available
    Dim. 63 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #257

    Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.

    A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.
    No longer available
    Dim. H: 7-18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #610

    Een drie rijen parelhalssnoer met bijpassende armband en oorbellen.

    A three-row pearl necklace with matching bracelet and earrings.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #84
    Armand Apol

    ‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.

    'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.
    No longer available
    Dim. 55x60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #571

    Een set van twee Chinese porseleinen celadon lampenvoeten waarvan één te herbekabelen.

    A set of two Chinese celadon porcelain lamp bases, one of which needs to be rewired.
    No longer available
    Dim. h 91 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #524

    Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.

    A round lantern in Victorian style.
    No longer available
    Dim. 63 x 40 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #6

    Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.

    A kidney-shaped side table with two drawers, with inlay work.
    No longer available
    Dim. h 64 x l 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #608
    Albert Oger

    Een notenhout gesculpteerde barometer, gemerkt “Albert Oger”.

    A walnut wood carved barometer, marked "Albert Oger".
    No longer available
    Dim. 66 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #168
    Boch Keramis

    Een vaas, Keramis Grès, genummerd D.652 en getekend Ch. Catteau.

    A vase, Keramis Grès, numbered D.652 and signed Ch. Catteau.
    No longer available
    Dim. h 23.5 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #559

    Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242
    Ed. d’Art de Rambouillet

    “Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.

    "Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.
    No longer available
    Dim. 170x140 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #298

    Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.

    Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More