#552Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
#482Perrault Léon Bazile“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
#649“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
#181Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
#529Een handgeschilderde Japanse scroll met een landschap, aquarel op papier.
#262Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd rechts onder ‘Pauwels’.
#405Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.
#486TabrizEen handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#57Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.
An Art Nouveau lamp base made of Limoges porcelain with a gilded metal mount. Signed Chamely.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80