Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #472
    Pierre-Louis Flouquet
    Period: 1900-1967

    “Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.

    "Féminités". An ink drawing on paper. Monogrammed. Certification on the reverse by Serge Goyens de Heusch, from the artist's studio.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #238

    Een koffie-en theeservies van gegraveerd en gedreven verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en bijpassend dienblad. We voegen er een ovale doos van verzilverd metaal met een Lodewik XVI-decor aan toe.

    A coffee and tea set of engraved and embossed silver-plated metal. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, and matching tray. Also included is an oval silver-plated metal box with a Louis XVI style decoration.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #272
    J. J. Simons

    ‘Interieur met dames en hond’, olieverf op doek in vergulde kader, getekend J. J. Simons.

    ‘Interior with ladies and dog’, oil on canvas in gilded frame, signed J. J. Simons.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #441

    Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.

    A patinated bronze sculpture of a Thai dancer on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63
    Val Saint-Lambert

    Een bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.

    A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #267

    Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.

    A Flemish terracotta figurine of a figure in a long robe.
    No longer available
    Dim. 34,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #649

    “Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.

    "Fishing Port". Ink on paper. Illegibly signed and dated '77.
    No longer available
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #500
    Piaget Swiss Quartz

    Een 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.

    An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.
    No longer available
    Dim. 89 g
    Estimate: € 4200 / 4500
  • #207

    Een bronzen beeld van een elegante jongedame op een zwarte geaderde marmeren sokkel. Draagt handtekening.

    A bronze statue of an elegant young lady on a black veined marble pedestal. Signed.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #520

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.15 ct. GVS1.
    No longer available
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #683

    Een vintage oscilloscoop, Philips, model PM 3231 met koffer, twee probes en toebehoren.

    A vintage oscilloscope, Philips, model PM 3231 with case, two probes, and accessories.
    No longer available
    Dim. 32 x 58 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een kleine vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en genummerd 54/175/93.

    A small vase of cut crystal, colored red in the mass. Marked and numbered 54/175/93.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More