Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #435
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #123
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.

    A vase made of cut crystal, green colored throughout. Marked P.U.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #663

    Een lampenvoet van blauw-wit Chinees porselein met een decor van vogels in het landschap. Op een bronzen voet.

    A lamp base of blue and white Chinese porcelain decorated with birds in a landscape. Mounted on a bronze base.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #467

    Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.

    A terracotta sculpted bust of an Oni or Ife, Yoruba.
    No longer available
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #565
    Philippe Starck Driade

    “Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.

    "Costes". A set of 4 vintage design chairs made of multiplex and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.
    No longer available
    Dim. 80 x 47 x 58 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #57

    Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.

    An Art Nouveau lamp base made of Limoges porcelain with a gilded metal mount. Signed Chamely.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #125
    Clément Massier

    Cache-pot op zuil in keramiek, vroeg 20ste eeuws, onderaan de cache-pot gemerkt Clement Massier.

    Cache-pot on stand in ceramics, early 20th century, marked Clement Massier at the bottom of the cache-pot.
    No longer available
    Dim. h 103 x Ø 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #209
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #661

    Een lot van drie Afrikaanse items bestaande uit: een houten pot met een figuur op het deksel uit Congo, een houten vijzel met stamper en een kalabas met snijwerk.

    A lot of three African items including: a wooden pot with a figure on the lid from Congo, a wooden mortar with pestle, and a gourd with carvings.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213
    Val Saint-Lambert

    Een huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.

    A marriage cup made of cut green colored crystal. Designed by Hubert Fouargé (1905-1908). Not marked.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #236

    Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.

    A wooden carved console with a marble tabletop.
    No longer available
    Dim. 100 x 144 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More