Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #579

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #359

    Een oude theaterkijker in origineel etui, G. E. Prior, Paris. Messing en parelmoer.

    An old theater binoculars in original case, G. E. Prior, Paris. Brass and mother-of-pearl.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Flowers". Three raster prints. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #625

    Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.

    A vintage industrial ceiling lamp in chromed metal and glass. With 2 fluorescent light points.
    No longer available
    Dim. 52 x 63cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204
    Eugène Flametz

    “Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.

    Still life with peaches. Oil on canvas. Signed and dated 1879.
    No longer available
    Dim. 26 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #518
    Francesco Librizzi FontanaArte
    Period: 2017

    “Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.

    "Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.
    No longer available
    Dim. 45 x 48 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #567

    Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.

    A lot of 4 pieces of coral, various types, and 1 large seashell.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #293

    Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.

    A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.
    No longer available
    Dim. H: 14-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255
    Mignon

    Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.

    A three-piece porcelain cabinet set. With romantically hand-painted 'Louis XV' decor. 'Dècorè Limoges'. One lid damaged.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #312
    N. Scheepvaartmuseum

    “Hoogaars”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    "Hoogaars." An etching on paper, signed outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462

    Een lot van 3 Chinese houtsneden met diverse landschappen en personages in het decor. Enkele zegel met tekst.

    A lot of 3 Chinese woodcuts with various landscapes and characters in the setting. Some seals with text.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 34,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #565
    Philippe Starck Driade

    “Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.

    "Costes". A set of 4 vintage design chairs made of multiplex and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.
    No longer available
    Dim. 80 x 47 x 58 cm
    Estimate: € 600 / 900
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More