Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #174
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #46

    Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.

    A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.
    No longer available
    Dim. 61 x Ø74cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #112
    A. Vermont

    ‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.

    'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #172
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Flowers". Three raster prints. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #518
    Francesco Librizzi FontanaArte
    Period: 2017

    “Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.

    "Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.
    No longer available
    Dim. 45 x 48 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #262
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Winterzicht’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd rechts onder ‘Pauwels’.

    'Winter Scene', oil on panel, signed lower right 'Pauwels'.
    No longer available
    Dim. 60 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een kleine vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en genummerd 54/175/93.

    A small vase of cut crystal, colored red in the mass. Marked and numbered 54/175/93.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #440
    Omega Genève Swiss Made

    Een roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.

    A rose gold-plated stainless steel men's watch. Grand Sport automatic.
    No longer available
    Dim. Ø 3.5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #250

    Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 58,06 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #537

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #540
    Jaeger LeCoultre

    Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.

    An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #442

    “Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.

    "Abstract." A silkscreen on paper. Presumably published by the Keith Haring Foundation.
    No longer available
    Dim. 46 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More