#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#492Louise Nevelson“Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.
#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
#369Jacobs“Stilleven met fazant”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Pheasant". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
#307Lot jeugdboeken : Leopold Vermeiren, “De Rode Ridder”, 15 exemplaren tussen 1960 en 1967. P. Nowee, “Arendsoog”, 7 exemplaren zonder stofwikkel. Diverse documentaire boeken, zoals Disney’s “De Wondere Wereld” (minstens 16 stuks, begin jaren zestig.)
Lot of children's books: Leopold Vermeiren, "De Rode Ridder", 15 copies between 1960 and 1967. P. Nowee, "Arendsoog", 7 copies without dust jackets. Various documentary books, such as Disney's "De Wondere Wereld" (at least 16 copies, early 1960s).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#318SèvresEen lot van 5 porseleinen borden, handgeschilderd in verschillende uitvoeringen. Telkens gemerkt achteraan.
A lot of 5 porcelain plates, hand-painted in various designs. Each marked on the back.No longer availableDim. + - Ø 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#336Een paar messingen handdoekhouders op ronde voet.
A pair of brass towel holders on a round base.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#405Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.
#391Een Afrikaans houten sculptuur, met meerdere figuren, gesneden uit één stuk.
An African wooden sculpture, featuring multiple figures carved from a single piece.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50