Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #278

    Een lot van 15 antieke brillen en brillenkokers, waarvan 3 stuks met een 14 karaat gouden neusbrug.

    A lot of 15 antique glasses and eyeglass cases, including 3 pieces with a 14 karat gold nose bridge.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #315

    Een paar vaasjes van Vlaamse aardewerk met blauw, groen en beige glazuur. Medio XXste eeuw. Enige randslijtage.

    A pair of vases made of Flemish earthenware with blue, green, and beige glaze. Mid-20th century. Some wear along the edges.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #489
    Gurami Hagemann Berutscha
    Period: 1945-2013

    “Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.

    "Trio." A painting, oil on panel. Signed and dated '67 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #319

    ‘Thienen’, een 17e eeuwse gravure over de inname van Tienen door het staatse leger in 1588. Gravure van Bartolomeus Willemsz Dolendo.

    'Thienen', a 17th-century engraving depicting the capture of Tienen by the Dutch army in 1588. Engraved by Bartolomeus Willemsz Dolendo.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #625

    Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.

    A vintage industrial ceiling lamp in chromed metal and glass. With 2 fluorescent light points.
    No longer available
    Dim. 52 x 63cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Een Afrikaans terracotta vaasje en een ritueel flesje, Mumbila.

    A lot of an African terracotta vase and a ritual bottle, Mumbila.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #639

    Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.

    A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #493

    Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.

    A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.
    No longer available
    Dim. 38 x 60 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #653

    Een lot van drie Franse kepies, één blauwe politie kepie en twee grijs/rode van een luitenant van de gendarmerie.

    A lot of three French kepis, one blue police kepi, and two gray/red ones from a lieutenant of the gendarmerie.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #35

    Een lotje van drie terracotta olielampjes, waaronder een Islamitisch Seljuk lampje en twee mogelijk uit Romeinse periode.

    A lot of three terracotta oil lamps, including an Islamic Seljuk lamp and two possibly from the Roman period.
    No longer available
    Dim. l 14.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #698

    Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.

    A silver-plated metal and glass bonbonnière.
    No longer available
    Dim. h 14 x 28 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #586
    Kirman

    Een handgeknoopt tapijt.

    A hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 107x164 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More