Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #106

    Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.

    A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.
    No longer available
    Dim. 188 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #256

    Een ronde houten klaptafel in whitewash.

    A round wooden foldable table in whitewash.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø 110 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #11

    Een gevarieerd lot losse postzegels van diverse landen. We voegen er een klein album met zegels van de Faröereilanden en drie lege albums aan toe.

    A varied lot of loose stamps from various countries. We include a small album with stamps from the Faroe Islands and three empty albums.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #519
    Paul Verdussen
    Period: 1868-1945

    Een lot van 3 schilderijen, met weide en hoevezichten, waarvan 1 olieverf op doek en 2 op board. Onderaan gesigneerd.

    A lot of 3 paintings, with pasture and farm views, 1 oil on canvas and 2 on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #282
    Rik Bourguignon

    ‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.

    'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.
    No longer available
    Dim. 76 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365

    Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.

    A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.
    No longer available
    Dim. 73 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #67

    Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.

    A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #404
    Hubert De Vries

    “Twee Clowns”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC N/S.

    "Two Clowns". A lithograph on paper, signed and marked EC N/S at the bottom within the plate.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #671

    Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.

    A lot of eight African wooden figurines of people, animals, and gods.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.

    A set of two column-shaped lamp bases in marble and bronze.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #418

    Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.

    Two dishes of Imari porcelain. 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 30 & 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #691
    Val Saint Lambert

    Een lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.

    A lot of three pieces of Val Saint Lambert including an ashtray and a small vase, green and colorless, and a pink bowl. All marked on the bottom and with a sticker.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More