#268Een lot van 8 chromo albums met sprookjes thema, waaronder Robin Hood, Drie Musketiers, Tijl Uilenspiegel, etc. Diverse uitgaven.
A lot of 8 chromo albums with fairy tale themes, including Robin Hood, The Three Musketeers, Till Eulenspiegel, etc. Various editions.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#492Louise Nevelson“Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.
#327Val Saint LambertEen zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
A heavy green coupe by Val Saint Lambert from the 1960s.No longer availableDim. h 18 x Ø 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#178Mappin & Webb, London & SheffieldEen set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#197Een buste van een jonge vrouw met pluimhoed naar barok voorbeeld. Polychroom brons.
A bust of a young woman with plumed hat in the Baroque style. Polychrome bronze.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 350 / 550 -
#222Frans Keelhoff“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 200 / 300