#405Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.
#17Een kogel, gemerkt september 1918, onschadelijk gemaakt.
#56Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.
#640Een zilveren zakhorloge met gegraveerde bloemen aan de achterkant.
A silver pocket watch with engraved flowers on the back.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 50 / 80 -
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#603Val Saint LambertEen vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
#396KuhiEen handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
'Winter Scene', oil on panel, signed lower right 'Pauwels'.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 80 / 120