Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.

A wooden jardinière sculpted with gilt plaster on a three-legged pedestal. Adorned with various ornaments and dog heads. Some damage in a few places.
Dim. 103 x 44 cm
SKU: 0503240036.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #449
    Gaston Bogaert

    ‘L’Eveil’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 79/125.

    ‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.

    A gilded wooden wall bracket with sculpted ornaments and 2 shelves.
    No longer available
    Dim. 90 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #204
    Eugène Flametz

    “Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.

    Still life with peaches. Oil on canvas. Signed and dated 1879.
    No longer available
    Dim. 26 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #42
    Fons Callens

    ‘Nature morte’, olieverf op doek, verlijmd op paneel, getekend Fons Callens en gedateerd 1941.

    'Still life', oil on canvas, bonded on panel, signed Fons Callens and dated 1941.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #318
    Sèvres

    Een lot van 5 porseleinen borden, handgeschilderd in verschillende uitvoeringen. Telkens gemerkt achteraan.

    A lot of 5 porcelain plates, hand-painted in various designs. Each marked on the back.
    No longer available
    Dim. + - Ø 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #257

    Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.

    A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.
    No longer available
    Dim. H: 7-18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #560
    Omega Automatic Swiss made

    Een roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.

    A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.
    No longer available
    Dim. 3.5 x 3 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #250

    Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 58,06 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #695
    Hans J Wegner

    “CH20”. Een MCM design houten armstoel met kunststoffen zitting. Replica naar ontwerp door Hans Wegner.

    "CH20". A Mid-Century Modern design wooden armchair with plastic seat. Replica based on a design by Hans Wegner.
    No longer available
    Dim. 75 x 56 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #193
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.

    A vase with foot "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Marked and with label and "M".
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #472
    Pierre-Louis Flouquet
    Period: 1900-1967

    “Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.

    "Féminités". An ink drawing on paper. Monogrammed. Certification on the reverse by Serge Goyens de Heusch, from the artist's studio.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #95
    B. De Wit

    “Verdure met een stadsgezicht in de verte”. Wandtapijt naar de XVIIde eeuw. Gesigneerd rechtsonder. Uit de werkhuizen van De Wit te Mechelen.

    "Verdure with a cityscape in the distance". Tapestry from the 17th century. Signed lower right. From the workshops of De Wit in Mechelen.
    No longer available
    Dim. 124 x 183 cm cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More