#205Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#127Y. Hiero“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#170S. RemersEen lot van 2 kaders met bloemen “S Remers”.
A lot of 2 frames with flowers "S Remers".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#43Een kristallen bonbonschaaltje met zilveren handvat.
#285Hector St-Sauveur“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#25OTWEen groot lot miniatuurtjes in messing. Gemerkt ‘OTW - Made in England.’
#87Een verzilverd metalen boterpot.
silver plated metal butter pot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60