#669
Een paar notenhouten armstoelen in Régence-stijl. Bekleed met tapisserie.
#32
Een lot van acht verschillende gravures.
Un lot de huit eaux-fortes différentes.No longer availableEstimate: € 40/45 -
#801
#78
Une jardinière en faïence polychrome avec un décor de fleurs et papillons. Rouen, +- 1900.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#447
#579
#784
#364Bervoets
Dorps/stadszicht bij stormachtige hemel. Olieverf op plaat. Gesigneerd.
Vue sur le village, ciel orageux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 42 L: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#24
Koffie-en theestel van verzilverd metaal met toegevoegde plateau.
#597
Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.
Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 650/1000 -
#155
Een Oosters wollen tapijt met een centraal zeshoekig medaillon.
#164
“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Jeune fille dans le jardin”. Huile sur toile. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. 92 x 54 cmEstimate: € 250/350