Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten paard, gemonteerd als kinderdriewieler.

Een houten paard, gemonteerd als kinderdriewieler.

Un cheval en bois, monté en tricycle pour enfants.
Dim. h: 92 cm
SKU: 0603180793.
Category: Speelgoed.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #793
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #720

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #205

    Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.

    Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.
    No longer available
    Dim. 22,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #236

    Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

    Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 152 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #104
    Apol

    ‘Landschap met hoeves’. Aquarel, gesigneerd.

    ”Paysage avec des fermes”. Aquarelle, signée.
    No longer available
    Dim. H/ 46 l: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #357

    Een klein likeurkeldertje in de vorm van een stapel van vier oude boeken. Binnenin een karafje met vergulde randen en met twee overblijvende borreltjes van vijf. We voegen er een houten kistje aan toe in diverse houtsoorten, het deksel met ingelegd monogram L.D. en een sigarenkistje met messingen biesjes.

    Un petit cabinet à liqueurs en forme d’un tas de quatre livres anciens. Comporte une carafe avec le bord argenté ainsi que deux petits verres (cinq d’origine). Nous ajoutons un petit coffret en bois dont le couvercle porte le monogramme L.D. incrusté et un coffret à cigares.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #328

    “Golf spelend koppel”. Een paar bronzen beelden naar werken van Aug. Moreau.

    ”Couple jouant au golf”. Deux statues en bronze d’après Aug. Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #245

    Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.

    Quelques carpettes en laine nouées à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 192 x 125 & 240 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #824

    Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.

    Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #141
    Pierre-Jules Mène

    “De eendenjacht”. Een bronzen groep. Postume geut.

    ”La chasse aux canards”. Un groupe en bronze. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #9
    Henri Meunier

    “Landschap”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 44 x 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #358

    Een lotje Belgisch aardewerk, bestaande uit een koffiekan, een kannetje en een pot.

    Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More