Similar lots by type
-
#790
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#533
Een lot van vier maskers uit Kameroen.
Un lot de quatre masques du Cameroun.No longer availableDim. L : 36 cmEstimate: € 60/100 -
#303
Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.
Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. L 39 cm; B: 29 cmEstimate: € 55/65 -
#548
Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.
Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 140/150 -
#297
Een oude speculoosplank.
Une ancienne planche à spéculoos.No longer availableDim. L:91cm, B: 27 cmEstimate: € 75/85 -
#603
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#298
Een Bretoens houten miniatuurkastje.
Une petite armoire miniature bretonne.No longer availableDim. H: 46 cm; B: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#712
Een lachende Boeddha met kinderen in hout. Symbool van gezinsgeluk.
Un Bouddha riant et enfants en bois. Symbole du bonheur familial.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 85/90 -
#798
“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/50 -
#751
Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.
Un lot de cinq masques, Cameroun et Zaïre.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#321
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon, een kruisbeeld met lindenhouten corpus en een engel.
Un lot de sculptures en bois, comprenant une pleurante d’après un exemple de la tombe de Isabelle de Bourbon, un crucifix au corpus en tilleul et un ange.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 60/80 -
#671
Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.
Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.No longer availableDim. 61 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#291
Een houten speculaasvorm met vier figuren.
Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.No longer availableDim. L: 49 cmEstimate: € 40/60 -
#307
Een antieke vogelkooi.
Une cage à oiseaux ancienne.No longer availableDim. H: 57 cm, B 38 cm, D: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#673
Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60/80 -
#634
Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#748
Een Zaïrese Kuba drum.
Une batterie Kuba, Zaïre.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60/100 -
#353
Een antiek poppenbed.
Un lit pour poupées antique.No longer availableDim. 40 x 66 cmEstimate: € 60/80 -
#6
Een zwartgepatineerde houten scribaan.
Un scriban en bois à patine noire.No longer availableDim. 20 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#683
Een Zaïrees Pende masker.
Un masque Pende, Zaïre.No longer availableDim. l 48 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 80/120 -
#417
Diverse houten fallische beeldjes. 8 stuks.
Divers statues phalliques en bois. 8 pièces.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#221
Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#429William de Gouve de Nunques
“Veldwegel”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1923.
”Petit chemin dans les champs”. Pastel sur papier. Monogrammé et daté.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 300/400 -
#692
“ De spiegel, Le miroir”. Een pastel, gesigneerd : ‘Ger Deltour’
”De spiegel, le miroir”. Pastel. Signé: ‘Ger Deltour’.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#358
“Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#759
Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.
Un régulateur en noyer à colonnes laquées noir.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/50 -
#775
Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
Une table de salon en bois ‘Chippendale’’ avec tablette en verre.No longer availableDim. 110 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#196
Een paar armstoelen van beigegepatineerd hout, bekleed met het origineel petit-point naaldwerk. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une paire de fauteuils en bois patine beige, revêtement en broderie petit-point.No longer availableEstimate: € 400/420 -
#581
Een zittende voorouder van gebeeldhouwd hout. Met attributen van een hoogwaardigheidsbekleder. Kleine letsels en herstellingen. Stroomgebied van de Benue-rivier (Nigeria of Congo).
Statue d’un ancêtre assis en bois sculpté. Aux attributs d’un chef. Petits dégâts et réparations. Vallée de la Benue (Nigeria ou Congo).No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 200/250 -
#521
Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemen en vruchten. Gemerkt.
Un petit vase mural en porcelaine de Chine, décor de fleurs et de fruits. Marque.No longer availableDim. h: 23cmEstimate: € 120/140 -
#461
Beeldje van een boer. Satsuma porselein.
Une statue représentant un fermier en porcelaine Satsuma.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 40/60