Similar lots by type
-
#306
Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
Un socle en chêne torsadé et tourné.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#488
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Songye, D. R. Congo.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 65 / 80 -
#471
Een paar gebeeldhouwd houten reliekschrijnen in de vorm van staande figuren. Baoule, Ivoorkust.
Paire de reliquaires en bois sculpté en forme de personnages debout. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 40 & 45 cmEstimate: € 125 / 140 -
#463
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 55 / 65 -
#503
Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#112Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Herder met kudde op weg naar de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Berger avec troupeau sur le chemin de l'étable. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#637
Een antieke gelakte Chinees rieten lunchbox. Beschadigingen aan de lak.
Une ancienne boîte à lunch en osier laqué de Chine. Peinture endommagée.No longer availableDim. Ø: 21 cm; h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57
Een lot verzilverd metaal met een ovale coupe, flessenonderzetters, een aspergetang, een glazen en metalen strooibus, lepels, een rammelaar enz. enz.
Un lot de métal argenté avec une coupe ovale, des sous-bouteilles, des pinces à asperges, une boîte en verre et métal, des cuillères, un hochet etc. etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#291
Een paar antieke Belgische politieknuppels, waarbij één in lederen schede.
Une paire de matraques de police belges anciennes, dont une dans un étui en cuir.No longer availableDim. l: 34 & 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#482
“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#448
Een gelobde en een achthoekige schotel van Imariporselein, versierd met bloemendecor. De tweede met restauratie aan een hoekje.
Un plat en porcelaine Imari lobé et octogonal, à décor floral. Le second avec restauration sur un coin.No longer availableDim. Ø: 31 & 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met een saffier van +- 2,35 ct. en twee diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir de +- 2,35 ct. et de deux diamants princesses d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#212Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#76
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#67
Een messingen voetstoofje, door de eigenares gemerkt ‘Marie Louise De Cramer 1840’ Oorsporng: Begijnhof Lier.
Un chauffe-pieds en laiton, marqué 'Marie Louise De Cramer 1840' par le propriétaire. Origine : Begijnhof Lier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#534
Een paar Mediterrane landschappen, waarbij één aquarel en één inkttekening.
Une paire de paysages méditerranéens, avec une aquarelle et un dessin à l'encre.No longer availableDim. 15 x 24 & 21 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#455Goebel, Germany
“Am Scheideweg”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 331. Onderaan gemerkt.
Am Scheideweg. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°331. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60