Similar lots by type
-
#299
Een replica van een Zaans klokje met Atlas en geschrift “Nu elck syn sin”.
Une réplique d'une horloge de Zaandam avec Atlas et écriture "Nu elck syn sin".No longer availableDim. 47 x21 x 13 cmEstimate: € 35/45 -
#332Bulle-Clock
Een elektrische wandklok in messingen kast.
Une horloge murale électrique dans un boîtier en laiton.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#208
Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.
Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150/200 -
#92G. Ducat
“Jonge vrouw met paarlen halssnoer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jeune femme au collier de perles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#592Massimo Cruciani
“Franciscus van Assisi”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
“François d'Assise”. Une peinture églomisée. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#190
1 gouden reliekhouder met een afbeelding van Koning Rama V (Chulalongkorn) (verso: Boeddha). Diverse kleuren goud.
1 reliquaire en or avec une image du roi Rama V (Chulalongkorn) (verso: Bouddha). Diverses couleurs d'or.No longer availableDim. 24,13 gEstimate: € 500/600 -
#562Van Cleef
“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#100
Een parelhalssnoer met aventurijn en een 14 K witgouden slot bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Un collier de perles avec aventurine et un fermoir en or blanc 14 kt serti de trois diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#163
“Leeuwinnen”. Een gepatineerd bronzen groep.
"Lionnes". Un groupe en bronze patiné.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 850/950 -
#342Brakeli
“Bonifaciusbrug te Brugge” & “Haven van Zeebrugge”. Twee kleurenetsen. Beide gesigneerd en genummerd op 500 exemplaren buiten de plaat.
« Pont Boniface à Bruges » & « Port de Zeebrugge ». Deux eaux-fortes en couleurs. Les deux signées et numérotées sur 500 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#133
“Oogstend koppel”. Mooi realistische groep met twee personages van terra cotta. Onderaan genummerd.
Couple de récoltants. Joli groupe réaliste avec deux personnages en terre cuite. Numéroté en bas.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 250/400 -
#594Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977
“Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Mère avec enfant". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 cm x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#200
“Toi et Moi”. Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants en baguettes et brillants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1850/1950 -
#297
Een paar geslepen kristallen drageoirs.
Paire de dragoirs en cristal taillé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100