Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten regulateur. Met sleutel.

Een houten regulateur. Met sleutel.

Un régulateur en bois. Avec clé.
Dim. h: 80 cm
SKU: 1906180314.
Category: Klok.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #314
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #784
    A. Trotter, Jedburgh

    Een staande klok in eikenhouten kast, de wijzerplaat met bloemen en en handgeschilderd landschapsdecor. XIXe eeuw. Met sleutel en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne, le cadran est peint à la main de fleurs et paysage. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 215 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #536
    J. Joseph Hancet, Jodoigne

    Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 247 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #546

    Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.
    No longer available
    Dim. H. 223 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #804

    Een gebeeldhouwde regulateur met bladermotief.

    Un régulateur sculpté et motif de feuilles.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #789

    Een Engelse staande klok met een gebeeldhouwde kap. Met rood marmeren wijzerplaat en gewichten.

    Une horloge de vestibule avec une cape sculptée. Cadran en marbre rouge et poids.
    No longer available
    Dim. h: 212 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #148

    Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.

    Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 65 x 103 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #267
    Jaeger-Lecoutre

    Een metalen tafelklokje met vergulde wijzerplaat. Gemerkt.

    Une petite horloge de table à cadran doré. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #153
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #821

    Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.

    Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #815

    Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.

    Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #378

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.

    Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #807

    Een regulateur in houten kast.

    Un régulateur dans une gaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #811

    Een houten wandklok met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geflankeerd door twee gedraaide zuiltjes.

    Une horloge murale en bois à cadran en émaille et chiffres romains, flanqué de deux colonnes torsadées.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.

    Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #366

    Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.

    Une petite armoire à une porte à un tiroir au dessus.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #638

    Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.

    Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #809

    Een bronzen hanglantaarn.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #245

    Een getorste halsketting met roze mineraal.

    Une chaîne torsadée avec une minérale rose.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75
  • #70
    Gigandet Swiss

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 31,30 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #127

    “Fazant”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer.

    ”Faisant”. Une statue en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #169
    Henri Logelain
    Period: 1889-1968

    “Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #361

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee vierhoekige schalen en twee verschillende kanne, waarvan één gemerkt van Sèvres.

    Un lot de cristal et verre, comprenant deux plats carrés, deux verseuses dont une portant la marque de Sèvres.
    No longer available
    Dim. h:23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #797

    Een gietijzeren tafelpoot.

    Un pied de table en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #83

    Een Duitse bijbel uit 1662. Enkel met voorste (losse) kaft. Enkele pagina’s in zeer slechte staat.

    Une bible allemande de 1662. Couverture de devant détachée mais présente. Quelques pages en très mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #657

    Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.

    Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.
    No longer available
    Dim. h: 68 & 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #38

    “Oost - west, thuis best” en “Eigen haard is goud waard” Twee spreukborden van Belgisch aardewerk met reliëfdecors. De eerste met beschadiging onderaan.

    ”Oost - West, thuis best” et “ Eigen haard is goud waard”. Deux assiettes en faïence de Belgique avec décors en relief. La première assiette porte un dégât en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More