#501Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
#731Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
#528“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
#117Een gestileerde houten scheepsmaquette.
#21Een lot diverse gebeeldhouwde houten hondjes.
#613Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome et doré décoré de petits perles en verre. Thaï.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 750 / 800
#473Een lot boeken met betrekking tot Zuid-Afrika:- “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900.- “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”.- “Les exploits des Jeunes Boërs”. - 12 uitgaves van het “Suid-Afrikaanse Panorama”.
Un lot de livres en relation avec l’Afrique du Sud:- “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900.- “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”.- “Les exploits des Jeunes Boërs”.- 12 exemplaires du “Suid-Afrikaanse Panorama.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#565Zero Halliburton“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
#186Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
#150Een 18 karaats geel gouden armband rivière bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet rivière en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 16,38 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#461Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidfonds, 1942.
Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidsfonds, 1942.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#281“Edel koppel”. Een groep van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
#337Een lot diverse oude stripverhalen. 14 stuks, in diverse staten. Franstalig en Nederlandstalig.
Un lot de 14 bandes dessinées, Français et Néerlandais, en divers états.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#20Een acht rijen parelarmband van verschillende groottes met 18 karaats geel gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en half edelstenen.
Bracelet à 8 rangées de perles de différentes tailles et à fermoir en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 59,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#394Petrus ValckxPeriod: 1920-1996“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#435Eric Laville FranceEen zwarte pochette van leder.
Pochette en cuir noir.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 25 / 45 -
#295Georgina von EtzdorfTwee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120