Other lots in this auction
-
#573
Een parasol van zwarte Chantilly kant en bloemenborduursel, de handgreep van gebeeldhouwd hout. Omstreeks 1900.
Une ombrelle en dentelle noir de Chantilly et broderie florale avec un manche en bois sculpté. +- 1900.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 150/200 -
#122
“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#408
Twee kleine ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw, waarvan één gesigneerd.
Deux petits bustes en ivoire. Oeuvres africaines, début XXième siècle, dont une signée.No longer availableDim. H: 11 cm & 11,5 cmEstimate: € 40/50 -
#101
“Viering van de wijnoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gestempeld ‘Niderviller’ en genummerd 85. Restauraties.
”Célébration de la récolte”. Un groupe en biscuit monochrome. Porte un cachet ‘Niderviller’ et numérotée 85. Réparations présentes.No longer availableDim. H: 61 cmEstimate: € 80/120 -
#698
Een paar verchroomde lampen in de vorm van stijgbeugels en met lederen onderste rand.
Une paire de lampes chromés en forme d’étriers avec le rebord du dessous en cuire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#624
Een lot kunstboeken. Waaronder Mondigliani, Permeke, Matisse en de school van Sint - Martens - Latem uitgegeven door het Mercatorfonds. Zes delen.
Lot de livres d’art. Dont Mondigliani, Permeke, Matisse et l’école de Laethem. Mercatorfonds. Six volumes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#688
Een jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van fantasiedieren.
Une jardinière en porcelaine de Chine avec un décor d’animaux de fantaisie.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#369
“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
"Dame et panier". Une statuette en porcelaine polychrome. Cheveu à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#400
Een lot van negen wekkers in diverse uitvoeringen. We voegen er een verguld bronzen zakhorlogehangertje aan toe.
Un lot de neuf réveils divers. Nous ajoutons un petit pendentif en forme de montre de poche.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#424
Een presse-papier van facetgeslepen glas met vijf ingewerkte bloemen.
Un presse papier en verre taillé en facettes à cinq fleurs incluses.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/50 -
#743
Een theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55/75 -
#451
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een krokodil en een rijtje van zes olifantjes op houten sokkel.
Une défense sculptée en forme de crocodile et une rangée de six petits éléphants en ivoire sur socle en bois.No longer availableDim. l: 56 & 38 cmEstimate: € 40/50