Other lots in this auction
-
#575
Een slagtandfragment, versierd met een gesneden decor van olifanten onder een boom. Afrikaans werk.
Une partie d’une défense , décoration d’éléphants sous un arbre. Travail africain.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#219
Driedelig klokstel van verguld metaal en versierd met diverse plaquettes van Parijs’ porselein met romantische voorstellingen op lichtblauwe fond. Pendule en twee kandelaars. XIXde eeuw.
Garniture de cheminée en métal doré décorée de plusieurs plaquettes en porcelaine de Paris aux scènes romantiques sur fond bleu clair. Pendule et deux candélabres. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 400/600 -
#747
Mikiphone System Vadàsz Pocket Phonograph. Kleine muziekdoos met platen.
Mikiphone System Vadàsz Pocket Phonograph. Petite boîte à musique aux disques.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#781
Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).
Deux défense de phacochère, chaque fois formant une queue de trois éléphants. Nous ajoutons un coupe-papier (dégât).No longer availableDim. l: 22 cm (koorde)Estimate: € 30/50 -
#565
Een staande Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha Thaï en bronze.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#544
“Tulpen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Tulipes”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#224Evald Nielsen
Een zilveren servetring en taartschep 830‰. Denemarken 1879-1958.
Anneau de serviette et pelle à tartes en argent 830‰. Danemark 1879-1958.No longer availableDim. 173,45 gEstimate: € 200/250 -
#375
Een halssnoer met langwerpige parels.
Collier de perles allongées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#664
“Le souffle dans l’arbre”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 16/99.
“Le souffle dans l’arbre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 16/99.No longer availableDim. 35 x 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#799R. Marland
“Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.
“Feuilles d’acanthes”. Deux peintures en grisaille sur papier. Signées.No longer availableDim. 92 x 52 & 59 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#581
Een bronzen vaas met twee oortjes in de vorm van dierenkoppen. Versierd met cloisonné op de buik in twee uitspringende vierhoeken en op de hals. Chinees werk, XIXde eeuw.
Vase en bronze à deux anses en forme de têtes d’animaux. Décor en cloisonné sur la panse en deux losanges sursautant en sur le col. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 150/200 -
#436
Acht eikenhouten stoelen.
Huit chaises en chêne.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 160/200