#685Glasservies van amberkleurig kristal.
#403Een halfrond raampje in gietijzeren frame.
#616Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#204Isidore Van MensPeriod: 1890 - 1985“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 1942.
Vue de Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#503Twee hoge aardewerken designvazen met zwart glazuur.
#312“Sint Christoffel”. Een oude potloodtekening op papier.
#112Een damesportret in houtskool en kleurkrijt. Gesigneerd. Begin XXste eeuw.
Portrait de femme au fusain et craie colorée. Signé. Début XXème siècle.No longer availableDim. 58 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#573Een arduinen console in drie vlakken.
#197Bronzen carrouselpaard.
#404Een wandconsole met smeedijzeren voet en met halfrond glazen blad.
#423Goebel“Meisje met ganzen” & “Meisje met kuikentjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Gemerkt.
Fille aux oies & Fille aux poussins . Deux figurines en porcelaine multicolore d'après le dessin de M. I. Hummel. Marquées.No longer availableDim. h: 10 & 12 cmEstimate: € 40 / 50