#529Theo Melens
“Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.
#424
“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
#639
Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#230
#144Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#622
Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#330
Een paar Art Deco hallantaarns met kunstbronzen frame en telkens 3 lichtpunten.
#231
“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#625
Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
#345
Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#659
#249Paul Tuerlinckx
“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“International 51 - In Mechelen.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 50/80