#230
Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 carat white and rose gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.72 ct, HP1 quality, and four triangle-cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct, as well as four brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 12,55 gEstimate: € 1400/1600 -
#369
“Geknield naakt”. Een litho op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 102/350”.
"Kneeling Nude." A lithograph on paper, signed and numbered 102/350 outside of the plate.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 50/75 -
#274A. Schaeken
Boszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#686
Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#579
#767Robbedoes
Een lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 150-159.
#516Dagestan
Handgeknoopt wollen loper.
#637
Een lot speksteen en jade.
#426
Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
#776
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#359
“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Opschrift aan achterzijde, “V.Put Gerard 28-6-1949.”
#496
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 125 x 82cmEstimate: € 40/60