#410Een koperen Indische Shiva.
#653Een albasten lamp in de vorm van een siervaas. Eén ring manco.
#496Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#405Koen VanderstukkenEen gekleurd glazen designvaasje. Zonder signatuur.
#673Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.
#469“Odalisk”. Een potloodstudie op papier. Draagt monogram ‘E.D.”.
#194Léon G. LebonPeriod: 1883 - 1959“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine verfschade in de lucht. XIXe eeuw.
Paysage . Huile sur toile. Signée. Dégâts mineurs de peinture dans le ciel. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#317WenenEen theeserviesje van porselein met meerkleurig decor van romantische scènes en bloemenguirlandes. Theepotje op voet (klein letsel aan de binnenrand onder het deksel), vier kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine à décor multicolore de scènes romantiques et de guirlandes de fleurs. Théière sur piédouche (petit dommage au bord intérieur sous le couvercle), quatre tasses et six soucoupes. Marquée en bas .No longer availableEstimate: € 30 / 40