Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten schoolbankje.

Een houten schoolbankje.

Un banc d'école en bois.
Dim. b: 88 cm
SKU: 2004210676.
Auction day: 21 April 2021 19:00
Catalogue #676
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #204
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Portret van Hortense, de dochter van de kunstenaar”. Olieverf op paneel. Voorstudie op de verso.

    Portrait d'Hortense, fille de l’artiste. Huile sur panneau. Un croquis au verso.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #505

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Beschadiging aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Degat au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #291

    Een aardewerken tabakspot. Parijs 1801. Met messingen deksel.

    Un pot à tabac en terre cuite. Paris 1801. Avec couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #396

    Een lage koffietafel met afneembaar dienblad met neerklapbare randen.

    Table basse avec plateau amovible avec bords rabattables.
    No longer available
    Dim. 100 x 77 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #317
    Wenen

    Een theeserviesje van porselein met meerkleurig decor van romantische scènes en bloemenguirlandes. Theepotje op voet (klein letsel aan de binnenrand onder het deksel), vier kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.

    Service à thé en porcelaine à décor multicolore de scènes romantiques et de guirlandes de fleurs. Théière sur piédouche (petit dommage au bord intérieur sous le couvercle), quatre tasses et six soucoupes. Marquée en bas .
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #644

    Een vol messingen juwelenkistje in Louis XVI-stijl. Met sleuteltje.

    Une boîte à bijoux en laiton de style Louis XVI. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 7 x 14 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #75

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een camee.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée.
    No longer available
    Dim. 5,80 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #191
    Chopard, Genève

    Een zijden foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 87 x 87 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #83

    Een engelenkopje van gegoten steengoed.

    Une tête d'ange en grès coulé.
    No longer available
    Dim. 34 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #608

    Twee paardjes van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Eén beschadigd aan het hoofd.

    Deux chevaux en faïence émaillée multicolore. Un endommagé sur la tête.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #473

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van feestelijkheden. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de festivités. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #595

    Een klok van roze marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.

    Pendule en marbre rose surmontée d’une statue en régule représentant un garçon aux raisins.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More