Similar lots by type
-
#277
Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#635
Een Friese staartklok met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. De kast onderaan versierd met een opengewerkte voorstelling van een siervaas in messing. Eerste helft XIXe eeuw. Werkende staat. Ruitje gebroken.
Pendule murale frisonne dite “staartklok” à cadran peint à la main présentant un paysage. Queue décorée d’une vasque ajourée en laiton. XIXe siècle. Vitre cassée, état de marche.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 280/360 -
#248
Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.
Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#494
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een decor van vogels. Met slinger en gewichten, sleutel manco.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec un décor d’oiseaux. Avec balancier et poids. Sans clé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/230 -
#608
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@/180 -
#108
Een schouwpendule van rood marmer en bronsbeslag, bovenaan getooid met een waterdraagster van bruingepatineerd zamak.
Une pendule en marbre rouge et bronze, représentant une porteuse d’eau, en régule.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#157
Een wandklokje van zamak, versierd met een dameshoofd in reliëf. Compleet met slinger en gewichten. Tijdperk art nouveau.
Une horloge murale en régule, tête de femme en relief. Complet avec balancier et poids. Période Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#229
Een cartelpendule van zwartgepatineerd en verguld koper met een handgeschilderd bloemendecor.
Cartel en cuivre patiné et cuivre doré, décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/100 -
#768
Een regulateur met gesculpteerd houten kast. Begin XXe eeuw
Un régulateur avec gaine en bois sculpté. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50/100 -
#148
“Course Romaine”. Een pendule van donkergepatineerd zamak op groen marmeren sokkel.
“Course Romaine”. Une pendule en régule sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#590
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100/120 -
#176C. Brasseur à Paliseul
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200/350
Other lots in this auction
-
#447
Twee verschillende Chinese wijzen en een reeks olifantjes van gesculpteerd ivoor.
Une file d’éléphants et deux sages en ivoire sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#25
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende te herstellen broche in filigraanwerk en bezet met pareltjes.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et broche assorti (à réparer) en filigrane et serties de perles.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 200/250 -
#511
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein.
Un vase en porcelaine blanche et bleue.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 120/180 -
#655
Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Un divan en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200/240 -
#422Steiff
Drie pluchen diertjes.
Trois animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#489
Een Indische mandala. Gouache op zijde.
Un mandala indien. Gouache sur soie.No longer availableDim. 70 x 52 cmEstimate: € 70/100 -
#460
Een aardewerken vaas in art nouveaustijl. Gesigneerd ‘Canti”.
Vase en faïence de style art nouveau. Signé Canti.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/36 -
#782
Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.
Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 50/70 -
#379Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt. Zeer kleine schilfers onderaan.
Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque. Petits éclats sur le dessus.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/150 -
#113
Een paar bordjes van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Quelques assiettes en porcelaine d’Imari. Marque au verso. XIXième siècle.No longer availableDim. ø: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#606
Een Bretoense kast van kerselaar met drie deuren, vier deuren en een olmenhouten blad, onderaan met sober ingelegde motieven op de onderste deuren. Omstreeks 1800.
Une armoire bretonne en cerisier avec trois portes et quatre portes, une tablette en orme. Sobre. +- 1800.No longer availableDim. 138 x 170 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#628
Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120/140