#61
#173
Een kolompendule van zwartgelakt hout met getorste zuiltjes, verguld brons en inlegwerk van messing, parelmoer en schildpad.
Pendule de cheminée en bois laqué noir à colonnes torsadées, bronze doré et incrustations de laiton, nacre et écaille.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200
#35
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,50 ct.No longer availableDim. 0,98 gEstimate: € 450 / 550 -
#209
Een zittende dame van brons.
#577
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
#45
#573
#566
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#604Barbie
40e verjaardag. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#684
Een klein enkelschots slagpingeweer. Antwerpse fabricage.
#267
Een antieke infanteriesabel.
Een jonge vrouw met een druivenmand van brons. Als allegorie op de oogst.
#641
Een ‘Walker’s “Cherub” mark III’ scheepslog.
#50
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,45 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 400 / 500