#425
Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
#183L. Bernier
Een studieviool met strijkstok en in koffer.
#88
“Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.
#558Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
#394
#23
“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje.
#374
“Art nouveau vrouw”. Een gesigneerde lithografie.
"Femme Art Nouveau". Une lithographie signée.No longer availableDim. 57 x 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#547
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
#530
Une robe en dentelle noire avec sous-vêtement serti d'un col de Rosaline perlé. On rajoute une bavette de 30 x 20 cm. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#591
#571
#273
Een grote groep van meerkleurig biscuit. Een breinaald afgebroken.
Un grand groupe de biscuit multicolore. Une aiguille à tricoter s'est cassée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80