Other lots in this auction
-
#293JunghansEen metalen klokje met opwindmechanisme in kastje met notenhoutfineer. Jaren ‘30. Secondewijzertje los.
Une horloge en métal avec mécanisme de remontage dans un boîtier en placage de noyer. Années 30. Aiguille des secondes détachée.No longer availableDim. Ø: 7/11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#158Josué DuponPeriod: 1864-1935“Maraboepaar”. Verguld bronzen beeld. Gesigneerd. Met Brussels gieterijmerk van Petermann.
“Couple de marabouts”. Sculpture en bronze à patine or. Signée. Marque de fonderie bruxelloise de Petermann.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#292Godfried Van Pelt“Moeder en kinderen in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mère et enfants dans un intérieur". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302“Bomen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Apocrief Gesigneerd.
"Des arbres". Huile sur toile marouflée. Signée en apocrife.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#507Een paar dekselpotten van chinees wit en blauw prselein. Gedecoreerd met een draak en tempelleeuwen op de deksels.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré d'un dragon et de lions du temple sur les couvercles.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240 / 260 -
#329“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 84/100.
Cathédrale d'Anvers. Une gravure. Signée et numérotée 84/100.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#453Goebel, West-Germany“Markt-Christel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 175.
"Markt-Christel". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 175.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#593Goebel, West-Germany“Hasenvater”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 58/I.
"Hasenvater". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 58/I.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#354“Zicht met bomen aan water”. Vier schilderijen olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd
"Vue avec des arbres sur l'eau". Quatre tableaux huile sur toile. Signées illisiblement.No longer availableDim. 24 x 32 cm & 32 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#500Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#451Een diepe kom van Chinees aardewerk met meerkleurig decor van kostbaarheden. Barst in de vleugel.
Un ancien bol profond en faïence chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Fêlure dans l'aile.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 100 / 120


