Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten speculaasvorm met voorstelling van een man op een haan.

Een houten speculaasvorm met voorstelling van een man op een haan.

Un moule à spéculaas en bois représentant un homme sur un coq.
Dim. 50 x 38 cm
SKU: 2409190041.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #476

    Beloutsj bidkleed van wol.

    Un tapis de prière en laine Beloutch.
    No longer available
    Dim. 142 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #810

    “Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Stichting Charles Catteau. Aartselaar 2006.

    “Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Stichting Charles Catteau. Aartselaar 2006.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #166
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #62
    Michel Tacq

    “De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis. Eerste druk, 1955. Goede staat. Rug licht beschadigd.

    ”De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis, première édition, 1955. En bon état. Dos avec légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 65
  • #617

    Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.

    Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #543

    Een bord van Imariporselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une assiette en porcelaine Imari à décor polychrome de fleurs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #666

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 310 x 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #583

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylé en haut-relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #629

    Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.

    Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. 142 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #384
    Gianni Castellani

    Een handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.

    Sac à main en daim et cuir noir aux montures dorés.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #161

    Een paar empire siervaasjes van verguld Frans porselein met meerkleurige decors van landschappen en dames in een garderobe.

    Une paire de vases Empire en porcelaine de France à décors polychromes de paysages et de dames dans une garde-robe.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #515

    Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.

    Une table ovale allongeable à pieds gainés.
    No longer available
    Dim. 110 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More