#86Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
#67Moulaers“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terracotta.
”Singe lisant avec un déguisement de capitaine” . Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#332Jaak van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#818Een diep bordje en een plat bord van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Une assiette profonde et une assiette plate en porcelaine de Chine, décorations de fleurs polychromes. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 45 / 75 -
#727Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
#765Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
Une chaise en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo .No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50