Similar lots by type
-
#795
Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.
Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#758
Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#759
Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#770
Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.
Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.No longer availableDim. Ø 67 cmEstimate: € 30/40 -
#764
Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.
Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#354
Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#744
Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.
Buffet en chêne de style rustique.No longer availableDim. L. 160 cmEstimate: € 60/100 -
#780
Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.
Table ronde en acajou sur tripode central.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 100/160 -
#768
Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.
Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#760
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#315
Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.
Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.No longer availableDim. 115 x 92 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#265
Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#255
Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.
Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#810
Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.No longer availableDim. 91 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#2
Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#809
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#789
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#769
Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.
Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#395
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#400
Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#305
Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.
Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#606
Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#409
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#270
Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.
Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#466
Twee gietijzeren jardinières en vierkantige bloempotten.
Deux jardinières et cache-pot carrés en fonte.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#242
“Bières de la Meuse”. Een reproductie van een art nouveau reclameplaat.
“Bières de la Meuse”. Reproduction d’une affiche de publicité art nouveau.No longer availableDim. 96 x 62 cmEstimate: € 55/65 -
#308
Een klein plateautje van gedreven zilver, versierd met drie engeltjes en bloemenranken. Engelse keuren.
Petit plateau en argent repoussé décoré de trois angelots et de guirlandes de fleurs. Poinçons anglais.No longer availableDim. 269,92 gEstimate: € 120/200 -
#634
Een ingekaderde foto van een racewagen uit de jaren ‘20.
Photographie encadrée d’une voiture de course des années 20.No longer availableDim. 93 x 172 cmEstimate: € 200/220 -
#142Wilhelm BlankePeriod: 1873-1936
“Marktplein.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Place du Marché”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#652
Collectie van 10 diverse naïeve schilderijtjes op schapenvel. Cotopaxi-project in Tigua, Ecuador.
Collection de 10 tableaux naïfs divers sur peau de mouton. Projet Cotopaxi à Tigua, Equateur.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#432Marie OsterleyPeriod: 1842 - 1916
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#325
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#621
Een paar schaaltjes op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vrouwelijke personages in een tuin.
Paire de petits plats sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un jardin.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 200/240 -
#667
Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.
Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#206
Een groot Chinees wollen tapijt.
Très grand tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 549 x 366 cmEstimate: € 200a/400 -
#772
Een mahoniehouten stoel in Empirestijl.
Chaise de style Empire en acajou.No longer availableEstimate: € 30/50