Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten spiegel in barokke stijl.

Een houten spiegel in barokke stijl.

Un miroir en bois de style baroque.
Dim. 93 x 63 cm
SKU: 1512200099.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #99
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #186

    Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.
    No longer available
    Dim. H. 223, B. 217, D. 57 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #639

    “Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”Geisha et parapluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #15

    Een 18 karaats geel gouden speld bezet met twee pareltjes en een granaat.

    Une épingle en or jaune 18 carats serti de deux perles et d'un grenat.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 100 / 140
  • #11

    Een oud hondje met automaat. Made in Japan. Slijtage.

    Un vieux chien automatique. Fabriqué au Japon. Usure.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #449
    Astrid

    “Alive alone”. Een reeks van zes fotodrukken. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd ‘86.

    Alive alone . Une série de six tirages photo. Signée hors planche et daté ' 86.
    No longer available
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #542

    “La toilette”. Olieverf op board. Niet gesigneerd. Op de verso gedateerd 1938.

    La toilette . Huile sur panneau. Non signée. Datée 1938 au dos.
    No longer available
    Dim. 70 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #244

    Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.

    Un miroir en forme d’arcade en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. 114 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #677
    NAO by Lladro

    “Jongen met krant” & “Landloper”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Boy with Newspaper & Tramp . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #519
    Silva

    “Appels”. Olieverf op vijfentwintig individuele stukjes canvas. Gesigneerd.

    Pommes . Huile sur vingt-cinq pièces individuelles de toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 12à cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #589

    “Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.

    Abstrait . Technique mixte. Signature Stall .
    No longer available
    Dim. 68 x 87 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #257
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #297
    Goebel, Germany

    “Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.

    Félicitations . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 17 / 0.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More