Other lots in this auction
-
#220“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.
Baudouin Roi des Belges . Une pièce en or jaune 22 carats.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 200 / 250 -
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,74 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,74 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,56 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#199Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314Edward PellensPeriod: 1872 - 1947“Straatzicht”; “Schepen in het dok”; “De buildrager”; “De Palingbrug” & “Op Signoorken”. Drie linosnedes en drie houtsnedes. Allen gemonogrameerd binnen de plaat.
Vue de rue ; Ships in the dock ; Le débardeur ; Le Palingbrug & Op Signoorken . Trois linogravures et trois gravures sur bois. Tous monogrammées dans la planche.No longer availableDim. 20 x 12 - 22 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#680Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#219Salvador DaliEen paar lithografieën. Beide gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren buiten de plaat.
Quelques lithographies. Signées et numérotées à 100 exemplaires à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 24,5 x 18 cmEstimate: € 200 / 280 -
#570Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
Deux carpettes et un tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 122 x 74; 110 x 63 & 160 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Marianne RouwsPeriod: °1943“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Glas gebroken.
Composition . Technique mixte sur papier. Signé et daté 93. Verre brisé.No longer availableDim. 86 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#645Een gebeeldhouwd en deels gepolychromeerde houten krokodil. Afrikaans werk.
Crocodile en bois sculpté et partiellement polychrome. Travail africain.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 100 / 160 -
#241“Amor”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau. Met garantiestempel.
Amor . Une statue en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Auguste Moreau. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#58Een bebaard mannenhoofd van gebeeldhouwd hout als wandversiering.
Tête d'homme barbu en bois sculpté pour décoration murale.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629“Wild everzwijn in besneeuwd bos”. Een Japanse houtsnede. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.
Sanglier dans la forêt enneigée . Une gravure sur bois japonaise. Fin du XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120

