Similar lots by type
-
#26Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en bois sculpté à siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 35 / 45 -
#534Een stuurwiel van hout en messing.
Un volant en bois et laiton.No longer availableDim. Ø 104 cmEstimate: € 90 / 110 -
#531Twee geschilderde grote houten beelden.
Deux grandes statues en bois peint.No longer availableDim. h: 78 - 82 cmEstimate: € 350 / 450 -
#656Een paar gebeeldhouwde houten afrikaanse palaverstoeltjes.
Une paire de chaises africaines à palabres en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#605Een gesculpteerde houten beer. Zwarte woud.
Un ours en bois sculpté. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 140 -
#601Drie houten vruchtbaarheidspopjes, gemonteerd op een leisteen. Ashanti, Ghana.
Trois poupées de fertilité en bois, montées sur une ardoise. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. h: 27 - 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#514Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90 / 110 -
#325Drie miniatuurboten in fles.
Trois bateaux miniatures en bouteille.No longer availableDim. 25 cm & 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#664Vijf schaalmodellen van zeilboten.
Cinq maquettes de bateaux à voile.No longer availableDim. 53 x 32 cm - 30 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#68Een oude houten wandtelefoon.
Un vieux téléphone mural en bois.No longer availableDim. 30 x 20 x 13 cmEstimate: € 75 / 85 -
#296Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#645“William Fife 1898”. Twee houten schaalmodellen van zeilboten.
"William Fife 1898". Deux maquettes en bois de voiliers.No longer availableDim. 75 x 57 cm & 86 x 61 cmEstimate: € 50 / 60 -
#660Een eikenhouten kerkdeur, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest.
Une porte d'église en chêne, de l’Eglise St-Sulpice à Diest.No longer availableDim. 188 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#634F. Van Baden“Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.
"Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#306Een gesculpteerde schildersezel van mahoniehout.
Un chevalet en acajou sculpté.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 70 / 90 -
#56Een rijkelijk uitgewerkt klein credensmeubeltje in neogotische/ eclectische stijl. Onderaan twee deurtjes met briefpaneel, geflankeerd door twee zuiltjes. In de gordel een lade, geflankeerd door twee hoofdjes. In het opzet een centraal kastje op zuiltjes met glas-in-looddeurtje onder een Frans dak met twee torentjes en geflankeerd door twee nissen met spitsbogen, eveneens met telkens twee torentjes. Enkele sierornamentjes los, sleuteltje manco.
Une petite crédence richement élaborée de style néo-gothique/éclectique. Au bas deux portes en plis de parchemin, flanquées de deux colonnes. En ceinture un tiroir, flanqué de deux têtes. Le dessus un meuble central sur colonnes avec une porte en vitrail sous un toit à la française avec deux tourelles et flanqué de deux niches à arcs brisés, chacune avec deux tourelles. Quelques ornements décoratifs détachés, clé manquante.No longer availableDim. 175x61x41cmEstimate: € 120 / 200 -
#158Collectie FDC's in albums.- België 1973-1975- België 1976-1978- België 1976-1985 (incl. briefkaarten/velletjes)- België 1985-1988- België 1988-1994- België 1995-1999- United Nations Endangered Species 1993.
Collection FDC en albums. - Belgique 1973-1975 - Belgique 1976-1978 - Belgique 1976-1985 (y compris cartes postales/feuilles) - Belgique 1985-1988 - Belgique 1988-1994 - Belgique 1995-1999 - Nations Unies Espèces menacées 1993.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#248Een sabel in een ijzeren schede.
Un sabre dans un fourreau de fer.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#188Lot FDC's e.d. los en in albums.- Album varia Belgische FDC, briefkaarten, oude bankbiljetten- U.S.A. "Wildflowers", FDC's 1992- Postfolders met gestempelde Belgische eerstedagzegels uit 1975, 1976, 1980,1981,1982,1990 (vaak vergezeld van FDC's)- Diverse losse FDC's en speciale uitgaven- In opbergvellen: ong. 200 Belgische FDC's, jaren 70 en 80.- Varia binnen-en buitenland.
Lot FDC's etc. séparément et en albums. - Album divers FDC belges, cartes postales, anciens billets - USA "Wildflowers", FDC 1992 - Chemises postales avec timbres belges oblitérés premier jour de 1975, 1976, 1980,1981,1982,1990 (souvent accompagnés de FDC) - Divers FDC en vrac et éditions spéciales - En feuilles de stockage : environ 200 FDC belges, années 1970 et 1980. - Divers de Belgique et l'étranger.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#257Een wandelstok met verrekijker.
Une canne avec des jumelles.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 65 / 75 -
#655Drie schaalmodellen van zeilschepen.
Trois maquettes de voiliers.No longer availableDim. 63 x 43 cm - 52 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#425Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#77Val Saint LambertEen ronde vaas van kleurloos en groen kristal. Zonder merk.
Vase rond en cristal incolore et vert. Sans marque.No longer availableDim. h: 23 cm Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#518Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50 -
#445Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#162William-Redmore Bigg.“Wintertafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd (midden op de kar). Herdoekt. Kleine schade in de recht onderhoek.
"Scène d'hiver." Huile sur toile. Signée (au centre sur le chariot). Retoillée. Petits dégâts dans le coin inférieur droit.No longer availableDim. 102 x 128 cmEstimate: € 600 / 800 -
#93“Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.
"Patineur de foudre". Une statuette en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229Joz. De Swerts“Stilleven met eend, fruit en theepotten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte au canard, fruits et théières". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Een grote groep van meerkleurig biscuit. Een breinaald afgebroken.
Un grand groupe de biscuit multicolore. Une aiguille à tricoter s'est cassée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#228“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#614Josee Maes“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een zilveren zakhorlge in beschermkast met aan de achterkant de afbeelding van een paard. 800 ‰. Glas ontbreekt.
Une montre de poche en argent dans un étui de protection avec l'image d'un cheval au dos. 800/1000 . Le verre est manquantNo longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#328Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 15 / 25

