Similar lots by type
-
#276
Een metalen lamp met een kap van metaal en glas. In werkende staat met kleine schade aan de fitting.
Une lampe en métal avec un abat-jour en métal et verre. En état de fonctionnement avec des dommages mineurs à la douille.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 40/60 -
#695
Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.
Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 30/40 -
#513
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#106
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400/600 -
#656
Een paar gebeeldhouwde houten afrikaanse palaverstoeltjes.
Une paire de chaises africaines à palabres en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/80 -
#26
Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en bois sculpté à siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 35/45 -
#527
Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120/200 -
#534
Een stuurwiel van hout en messing.
Un volant en bois et laiton.No longer availableDim. Ø 104 cmEstimate: € 90/110 -
#660
Een eikenhouten kerkdeur, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest.
Une porte d'église en chêne, de l’Eglise St-Sulpice à Diest.No longer availableDim. 188 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#666
Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.
Lustre en fer forgé à cinq points lumineux en forme de branches de châtaignier.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#306
Een gesculpteerde schildersezel van mahoniehout.
Un chevalet en acajou sculpté.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 70/90 -
#512
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200/300 -
#326
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80/120 -
#425
Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50/60 -
#296
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60/100 -
#188
Lot FDC's e.d. los en in albums.- Album varia Belgische FDC, briefkaarten, oude bankbiljetten- U.S.A. "Wildflowers", FDC's 1992- Postfolders met gestempelde Belgische eerstedagzegels uit 1975, 1976, 1980,1981,1982,1990 (vaak vergezeld van FDC's)- Diverse losse FDC's en speciale uitgaven- In opbergvellen: ong. 200 Belgische FDC's, jaren 70 en 80.- Varia binnen-en buitenland.
Lot FDC's etc. séparément et en albums. - Album divers FDC belges, cartes postales, anciens billets - USA "Wildflowers", FDC 1992 - Chemises postales avec timbres belges oblitérés premier jour de 1975, 1976, 1980,1981,1982,1990 (souvent accompagnés de FDC) - Divers FDC en vrac et éditions spéciales - En feuilles de stockage : environ 200 FDC belges, années 1970 et 1980. - Divers de Belgique et l'étranger.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#56
Een rijkelijk uitgewerkt klein credensmeubeltje in neogotische/ eclectische stijl. Onderaan twee deurtjes met briefpaneel, geflankeerd door twee zuiltjes. In de gordel een lade, geflankeerd door twee hoofdjes. In het opzet een centraal kastje op zuiltjes met glas-in-looddeurtje onder een Frans dak met twee torentjes en geflankeerd door twee nissen met spitsbogen, eveneens met telkens twee torentjes. Enkele sierornamentjes los, sleuteltje manco.
Une petite crédence richement élaborée de style néo-gothique/éclectique. Au bas deux portes en plis de parchemin, flanquées de deux colonnes. En ceinture un tiroir, flanqué de deux têtes. Le dessus un meuble central sur colonnes avec une porte en vitrail sous un toit à la française avec deux tourelles et flanqué de deux niches à arcs brisés, chacune avec deux tourelles. Quelques ornements décoratifs détachés, clé manquante.No longer availableDim. 175x61x41cmEstimate: € 120/200 -
#286
Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableDim. h: 164 cmEstimate: € 35/45 -
#222
Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.
Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#158
Collectie FDC's in albums.- België 1973-1975- België 1976-1978- België 1976-1985 (incl. briefkaarten/velletjes)- België 1985-1988- België 1988-1994- België 1995-1999- United Nations Endangered Species 1993.
Collection FDC en albums. - Belgique 1973-1975 - Belgique 1976-1978 - Belgique 1976-1985 (y compris cartes postales/feuilles) - Belgique 1985-1988 - Belgique 1988-1994 - Belgique 1995-1999 - Nations Unies Espèces menacées 1993.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#322
Een schaalmodel van een Concorde. Lichte schade aan de vleugel, staart, snuit en cockpitvenster.
Un modèle réduit d'un Concorde. Légers degats à l'aile, à la queue, au museau et à la fenêtre du cockpit.No longer availableDim. L: 84 cmEstimate: € 250/350 -
#484Choisy
“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25/30 -
#524
Een houten stuurwiel.
Un volant en bois.No longer availableDim. Ø 110 cmEstimate: € 90/110 -
#676
Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.
Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.No longer availableDim. H:100cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#621Daum, France
Een schaal met een dolfijn van kleurloos glas. Gemerkt.
Un bol avec un dauphin en verre incolore. Marqué.No longer availableDim. H:9cmEstimate: € 100/120 -
#655
Drie schaalmodellen van zeilschepen.
Trois maquettes de voiliers.No longer availableDim. 63 x 43 cm - 52 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#57Val Saint-Lambert
Een lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal incolore et rouge avec un abat-jour. Marqué.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#391
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en planten. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et végétaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#110
Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,92 ct.No longer availableDim. 7,32 gEstimate: € 1500/1600 -
#406Bidjar
Twee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Deux tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 158 x 105 & 208 x 124 cmEstimate: € 35/45 -
#86
Een eikenhouten wandconsole met drie leggers en twee laden.
Une console murale en chêne avec trois étagères et deux tiroirs.No longer availableDim. 115 x 106 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#311Meissen
“Twee putto op dolfijn”. Een groep van meerkleurig porselein in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
"Deux putto sur dauphin". Un groupe de porcelaine multicolore de style baroque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200/300 -
#662
Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 50/70 -
#619
Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.
Une photo décorative avec une vue de Hong Kong sur plexiglas.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 90/120 -
#459
“De vier Chinese dorpsarchetypen.” Een kader met vier inkt en aquarel tekeningen.
"Les quatre archétypes de villages chinois." Un cadre avec quatre dessins à l'encre et à l'aquarelle.No longer availableDim. 4 x (30 x 25) 80 x 160 cmEstimate: € 120/200 -
#73Royal Dux
“Herderin met drie schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Bergère avec trois moutons". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 140/180