Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten tuinbank.

Een houten tuinbank.

Un banc de jardin en bois.
Dim. 90 x 150 cm
SKU: 2409190595.
Category: Meubel.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #595
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #785

    Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.

    Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm; b: 61cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #695

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #286

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #660

    Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.

    Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #835

    Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.

    Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #845

    Een antiek houten kinderstoeltje.

    Une petite chaise pour enfant antique en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #485

    Een paar rieten armstoelen.

    Une paire de fauteuils en osier.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #725

    Een sober houten boekenrek.

    Une étagère à livres en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 213 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #416

    Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.

    Une petite table en noyer sur pied central et à un tiroir.
    No longer available
    Dim. 71 x 39 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #598

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #306

    Een gedraaid notenhouten kerkstoel.

    Une chaise d’église en noyer tourné.
    No longer available
    Dim. H. 87 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #296

    Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.

    Une vitrine à suspension en bois laqué noir et doré. Baroque. Une charnière à remplacer.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #691
    Hillebrand

    “Een vintage bureaulamp met metalen kap en deels verchroomde voet.

    Une lampe de bureau vintage à cape en métal et pied chromé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #625

    Een tuinbank van teakhout.

    Un banc de jardin en teck.
    No longer available
    Dim. 93 x 150 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #346

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #580

    Een eikenhouten drieladenkastje in Lodewijk XV-stijl.

    Une armoire à trois tiroirs en chêne, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #665

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.
    No longer available
    Dim. h: 104 x 97 x 48 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #605

    Een brede houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois. Large.
    No longer available
    Dim. 87 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #639

    Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm, b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #650

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #735

    Een uiteinde van een trapleuning van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #645

    Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. tafel: 77 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #825

    Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.

    Un table de Bridge, tablette en feutre.
    No longer available
    Dim. 71 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #732

    Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.

    Une poupée en porcelaine dans une poussette pour poupées. Le levier de la cape est cassé.
    No longer available
    Dim. Lengte wagentje: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #727

    Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.

    Deux icônes à images de la Mère de Dieu de Vladimir et de Kazan.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 & 22 x 18 c
    Estimate: € 120 / 200
  • #707

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #69
    Elixir d’Anvers

    Een publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.

    Une affiche publicitaire de 1921. Avec encadrement.
    No longer available
    Dim. 67 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #59

    “Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.

    ”Arbres”. Pastel sur papier. Porte la signature ‘E. Claus’.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #696
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 380 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #149
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #739
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.

    Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #710
    E. Haegemans

    “Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.

    Une paire de carpettes en laine nouée main. Mori.
    No longer available
    Dim. 160 x 85 & 185 x 103 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #556

    Een handgeknoopt zijden kleed met diverse bloemendecors in achttien vlakken.

    Un tapis en soie nouée main, décors de fleurs dans dix-huit surfaces.
    No longer available
    Dim. 128 x 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #157

    Een grijsgepatineerde gegoten zittende adelaar. Gesigneerd “Kloos”.

    Un aigle gris à patine coulé. Signé: ‘Kloos’.
    No longer available
    Dim. 27 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More