Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
SKU: 2306200683.
Category: Meubel.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #683
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #716

    Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.

    Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #814

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #666

    Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.

    Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 77 x 62 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #798

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #784

    Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.

    Chevalet de style Louis XV en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. h: 193 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #799

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #736

    Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.
    No longer available
    Dim. 38 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #790

    Een plexiglazen console.

    Une console en plexiglas.
    No longer available
    Dim. 73 x 115 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #700
    Cassina, Italia

    Twee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.

    Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #766

    Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.

    Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #794

    Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.

    Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #780

    Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie

    Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #800

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #806

    Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.

    Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 85 + 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #795

    Een vitrinekast met twee glijdende deuren.

    Vitrine à deux portes glissantes en verre.
    No longer available
    Dim. 147 x 75 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #813

    Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.

    Meuble d’appoint patiné gris ouvrantà six tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #809

    Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.

    Coffre en noyer ancien sur pieds patins.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #796

    Een rond bijzettafeltje op centrale poot.

    Une table d'appoint ronde sur pied central.
    No longer available
    Dim. Ø: 46; h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #782

    Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.

    Une table d'appoint patine verte sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 98 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #804

    Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.

    Table ancienne en noyer. Avec allonge.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #812

    Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.

    Petite table en laiton à tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. 79 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #776

    Een paar kleine notenhouten stoeltjes met gebogen rug en versierd met zwanenkoppen. Tijdperk Empire. Eén met gebarsten rugpaneeltje.

    Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #770

    Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.

    Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.
    No longer available
    Dim. 53 x 60 x 60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #756

    Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #149

    “La Divina Comedia”. Een zeefdruk. Salvador Dali. Draagt handtekening binnen de plaat.

    La Divina Comedia . Sérigraphie. Salvador Dali. Porte la signature dans l'assiette.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #552

    Een modern landschap. Op doek.

    Un paysage moderne. Sur toile.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #635

    Een houten zuil met vierkante doorsnede, beschilderd in faux marbre.

    Une colonne en bois à section carrée, peinte en faux marbre.
    No longer available
    Dim. H 112 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #224

    Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XIV-stijl. Grote uitgewerkte kroonlijst

    Miroir avec cadre plaqué or de style Louis XIV. Grande corniche élaborée.
    No longer available
    Dim. 151 x 79 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #557

    Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.

    Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #695
    Goret Dangreville à Abbeville

    Een vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #488
    Christofle

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op ovale presentatiespiegel. Dekseltje van het melkkannetje manco. Gemerkt.

    Un service à thé et à café en métal argenté sur un miroir de présentation ovale. Couvercle du pot à lait manquant. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382
    Deutsche Gehrungs-Säge

    Een antieke Duitse verstekzaag. XIXe eeuw.

    Une scie à onglets allemande ancienne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #399

    Twee metalen bijzetafeltjes met spiegelblad.

    Deux tables d'appoint en métal avec plateau miroir.
    No longer available
    Dim. b: 56 & 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #304

    “Portret van een edele dame”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Vernis te vervangen.

    Portrait d'une noble dame . Huile sur panneau. XIXème siècle. Remplacer le vernis.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #490
    Bob De Moor

    “De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.

    ” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #595

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in Chippendalestijl met geparquetteerd blad. Met twee verlengbladen.

    Table en chêne sculpté de style Chippendale avec tablette parquettée. Deux allonges.
    No longer available
    Dim. 131 x 98 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More