#309Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 61/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#818Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Twee sierdekselvazen van meerkleurig Japans aardewerk, getooid met vergulde Fo-honden. Onderaan gemerkt.
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,30 ct.
#187Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928
“Meisje met kapmantel”. Een bronzen buste. Gesigneerd en met stempe van de ‘Société des Bronzes de Paris’.
Fille au manteau à capuche . Un buste en bronze. Signé et tamponné par la Société des Bronzes de Paris .No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320/360 -
#698
Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60/70 -
#493
#494Benny Want
Le passeur du Styx . Huile sur panneau. Signée et datée 92.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#820
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#88
“Alle de wercken van Jacob Cats.” In twee delen. Bezorgd door Dr. J. van Vloten met ruim 400 platen op staal gebracht door J.W. Kaiser. Gedateerd 1862. Zwolle, de erven J.J.Tijl.
Alle de wercken van Jacob Cats. En deux parties. Livré par le Dr J. van Vloten avec plus de 400 planches sur acier apportées par J.W. Kaiser. Daté de 1862. Zwolle, les héritiers J.J.Tijl.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#405
Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#774
Een houten schildersezel.
Un chevalet en bois.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 100/150