#23Een set van 9 Napoleon III-stijl stoelen met rode bekleding. Lichte beschadiging en losse vering bij sommige.
A set of 9 Napoleon III style chairs with red upholstery. Light damage and loose springs on some.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#4Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#19Een notenhouten boekenkast in twee delen met 8 deuren waaronder 4 met groen glas
A walnut wood bookcase in two parts with 8 doors, including 4 with green glass.No longer availableDim. 188 x 218,5 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#69Rijkelijk gesculpteerde credenza met drie paneeldeuren.
Richly carved credenza with three panel doors.No longer availableDim. 121 x 170 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#143Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#150Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
Een robuuste houten bijzettafel.
#165Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale Fluté.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#163Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté design.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#84Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
#182Een lot van 19 kleurloos kristallen glazen.
A lot of 19 colorless crystal glasses.No longer availableDim. H. 14,5 Ø 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#36Louis RobbePeriod: 1806 - 1887"Koeien in de weide." Olieverf op doek. Lichte beschadigingen. Aangekocht bij het paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970.
"Cows in the pasture." Oil on canvas. Minor damage. Purchased from the Palace of Fine Arts Brussels in 1970.No longer availableDim. 64 x 100 cmEstimate: € 1500 / 2000