Similar lots by type
-
#720
“Man met theepot”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et théière”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#750
“Reizigers met paarden”. Twee netsukes van fijn gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Voyageurs et chevaux”. deux netsukes en ivoire finement sculptée. Marquées. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 3,5 & 4 cmEstimate: € 100/180 -
#633
Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.
Une canne à pointe et manche en ivoire.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 40/60 -
#628
Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#704
Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
Un masque en bois africain au cheveux tressés.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#697
Twee gazellen van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Deux gazelles en ivoire africaine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#20
Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30/50 -
#729
Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75/85 -
#740
“Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée . marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#734
Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75/85 -
#710
“Man met schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#602
“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800/900 -
#722
Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#516
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120/180 -
#689
Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 70/80 -
#802
Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#680
“Man met manden”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et paniers”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/100 -
#593
“Godheden bij drie geiten tegenover drie krijgers onder een wilg”. Een fijn uitgewerkte groep van Chinees ivoor op houten voetstuk. Gesigneerd. Tijdperk Xinhairevolutie.
”Dieux auprès de trois chèvres en face de trois guerriers sous un saule”. Un groupe en ivoire de Chine finement travaillé sur un socle en bois. Porte une signature. Période Révolutionnaire Xinhair.No longer availableDim. 30 x 36 x 20 cmEstimate: € 3200/3500 -
#730
“Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#760
“Twee kikkers” & “Kikker met wezen”. Twee netsuke’s van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.
”Deux grenouilles” & “ Grenouille et être”. Deux netsukes en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 3,5 & 4 cmEstimate: € 100/180 -
#691
Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
Modèle de peintre articulée sur socle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 90/110 -
#286Chamseh
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.No longer availableDim. 210 x 104 cmEstimate: € 200/300 -
#690
“Man met bel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde details. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
Homme et sonnette “. Un netsuke en ivoire sculptée au détails polychrome. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#700
“Man met jongen op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde details. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme sur une tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée au détails polychromes. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#180
Een parelhalssnoer bezet met 14 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,90 ct.
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#402
Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.
Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#409
“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.
”Les Bouquinistes”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Jean Pol’. Dégâts légers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30/50 -
#603
“Visser”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.
”Pêcheur”. Okimono en ivoir finement sculptée au détails dorés. Premièr quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 300/360 -
#613
Een bronzen luchter met vijf vergulde lichtarmen, centraal getooid met een vogel op een bal. Tijdperk Empire.
Lustre en bronze à cinq bras de lumière dorés, surmonté vers le centre par un oiseau tenant une balle. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120/200 -
#653
Een gevarieerd lot Afrikaans en Chinees ivoor: een kam, een beeldje met palmbomen en olifanten, een maskertje, een hanger in de vorm van een roos en één in de vorm van Guanyin en een Happy Buddha. Eerste helft van de XXste eeuw.
Un lot d’ivoire africaine et chinoise: un peigne, une statue de palmiers et éléphants, un masque, un pendentif en forme de rose et une en forme de Guan Yin ainsi qu’un Bouddha heureux. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#502Daniel Monic
“Olifanten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
”Eléphants”. Une lithographie. Signée et numérotée 8/40 hors planche.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 120/140 -
#556
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#665
“Man met mand”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et panier”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#333
Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.
Un pied de lampe en biscuit monochrome blanc et montures en laiton, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 25 cm (z.k.)Estimate: € 40/60 -
#618
Een grote bronzen hallantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre en concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 460/500