Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten wandklok met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geflankeerd door twee gedraaide zuiltjes.

Een houten wandklok met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geflankeerd door twee gedraaide zuiltjes.

Une horloge murale en bois à cadran en émaille et chiffres romains, flanqué de deux colonnes torsadées.
Dim. H. 100 cm
SKU: 1906180811.
Category: Klok.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #811
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #153
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #804

    Een gebeeldhouwde regulateur met bladermotief.

    Un régulateur sculpté et motif de feuilles.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #807

    Een regulateur in houten kast.

    Un régulateur dans une gaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #821

    Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.

    Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #314

    Een houten regulateur. Met sleutel.

    Un régulateur en bois. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #378

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.

    Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #789

    Een Engelse staande klok met een gebeeldhouwde kap. Met rood marmeren wijzerplaat en gewichten.

    Une horloge de vestibule avec une cape sculptée. Cadran en marbre rouge et poids.
    No longer available
    Dim. h: 212 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #148

    Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.

    Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 65 x 103 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #267
    Jaeger-Lecoutre

    Een metalen tafelklokje met vergulde wijzerplaat. Gemerkt.

    Une petite horloge de table à cadran doré. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #536
    J. Joseph Hancet, Jodoigne

    Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 247 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #815

    Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.

    Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #784
    A. Trotter, Jedburgh

    Een staande klok in eikenhouten kast, de wijzerplaat met bloemen en en handgeschilderd landschapsdecor. XIXe eeuw. Met sleutel en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne, le cadran est peint à la main de fleurs et paysage. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 215 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #2

    Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.

    Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #546

    Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.
    No longer available
    Dim. H. 223 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #750

    Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.

    Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 39 - 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #144

    Een vergulde spiegel in barokke stijl.

    Un miroir avec dorures, style Baroque.
    No longer available
    Dim. 121 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #520

    Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.

    Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #325

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,50 g
    Estimate: € 120 / 180
  • #674

    “Compositie”. Aquarel op papier”. Draagt handtekening ‘Francis’.

    ”Composition”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Francis’.
    No longer available
    Dim. 21 x 32,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #56

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table de salon en chêne sobre.
    No longer available
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant prinsessen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants princesse ayant un poids total de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #741

    Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.

    Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 54 - 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #49
    Constant (Van de Velde)

    “Begijnhof te Mechelen.” Olieverf op doek zonder kader. Gesigneerd. Kleine verzakking.

    ”Béguinage à Malines”. Huile sur toile, sans cadre. Signée. Petit affaissement.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #792

    Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.

    Un chevalet en bois, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #780

    Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.

    Une petite table à tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 85 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #706

    Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.

    Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More