Similar lots by type
-
#784A. Trotter, Jedburgh
Een staande klok in eikenhouten kast, de wijzerplaat met bloemen en en handgeschilderd landschapsdecor. XIXe eeuw. Met sleutel en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne, le cadran est peint à la main de fleurs et paysage. XIXième siècle.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#807
Een regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#314
Een houten regulateur. Met sleutel.
Un régulateur en bois. Avec clé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#815
Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#821
Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.
Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#267Jaeger-Lecoutre
Een metalen tafelklokje met vergulde wijzerplaat. Gemerkt.
Une petite horloge de table à cadran doré. Porte une marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#148
Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.
Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.No longer availableDim. 65 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#153Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#546
Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200 / 300 -
#789
Een Engelse staande klok met een gebeeldhouwde kap. Met rood marmeren wijzerplaat en gewichten.
Une horloge de vestibule avec une cape sculptée. Cadran en marbre rouge et poids.No longer availableDim. h: 212 cmEstimate: € 200 / 280 -
#2
Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.
Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#804
Een gebeeldhouwde regulateur met bladermotief.
Un régulateur sculpté et motif de feuilles.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#536J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#378
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.
Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#329
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 35 / 45 -
#173Coustou
“Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 380 / 400 -
#512Jos Heyvaert
“Watermolen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Une petite carpette persan en laine faite main.No longer availableDim. 178 x 89 cmEstimate: € 30 / 40 -
#203
“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#406
Een witgelakt vintage bijzettafeltje met een amberkleurig plexiglazen blad. Jaren ‘50.
Une petite table laqué blanc “vintage” à tablette en plexi de couleur ambre.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#190Delvaux, Bruxelles
Een lederen halsjuweel. Met certificaat, stofhoes en origineel etui.
Un bijou de cou en cuir. Avec certificat, étui et sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 120 / 130 -
#284
“Stilleven met kolen en kreeft”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw.
”Nature morte aux choux et homard”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#465
Een bronzen buste op zwart marmeren sokkel en een bronzen armband.
Un buste en bronze sur socle en marbre noir. Bracelet en bronze.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 260 -
#59
Oude landkaart van Sluis. Met de hand ingekleurd.
Une ancienne carte de Sluis. Colorée à la main.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#292
Regulateurklok versierd met een paard. In werkende staat.
Régulateur, en état de marche, surmonté d’un cheval.No longer availableDim. h:110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#575
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 306 x 201 cmEstimate: € 200 / 300