Similar lots by type
-
#11
Drie klokjes in de vorm van een vogelkooi met een bewegend vogeltje dat beweegt op het ritme van de seconden. Twee met wekkerfunctie. Een gemerkt Shanghai, een ander Japans periode 1945 - 1952. In werkende staat.
Trois horloges en forme de cage à oiseaux avec un oiseau mobile qui bouge au rythme des secondes. Deux avec fonction réveil. L'un marqué Shanghai, l'autre japonais d'époque 1945 - 1952. En état de marche.No longer availableDim. h: 10 & 11,5 cmEstimate: € 75/135 -
#63
Een bronzen pilaarklok, versierd met geëmailleerde plaquettes, personages in nissen rond de uuraanduiding en bovenaan getooid met een engeltje.
Pendule à colonne en bronze, ornée de plaques d'émail, figurant dans des niches autour des index et surmontée d'un ange.No longer availableDim. h: 48,5 cmEstimate: € 80/120 -
#33
Drie verschillende opwindklokjes in messingen kast, waarbij één met cloisonné. Allen te reviseren.
Trois horloges à remontage différentes dans un boîtier en laiton, une avec cloisonné. Tout à revoir.No longer availableDim. h: 7,5, 8,5 & 11 cmEstimate: € 60/100 -
#343Omega
Een opwindklokje met secondenwijzer. Lichte schade aan de rand van het dekglaasje.
Une horloge à remontoir avec trotteuse. Léger dommage au bord de la lamelle.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 80/100 -
#21Junghans
Een klein klokje van de Luftwaffe met metalen werk in houten kastje. 1937.
Une petite horloge Luftwaffe avec travail du métal dans un coffret en bois. 1937.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 180/240 -
#301
Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.
Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#293Smiths Empire
Een scheepsklok in verchroomde kast.
Une horloge de navire dans un boîtier chromé.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#121
Een indrukwekkende bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met sleuteltje.
Une impressionnante horloge de cheminée en bronze de style éclectique. Avec clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/100 -
#68
Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 80/120 -
#333
Twee opwindklokjes, waarbij één klassiek met alarmfunctie en het andere met roterende uuraanduiding. Jaren ‘20.
Deux horloges à remontage, l'une classique avec fonction réveil et l'autre avec affichage rotatif des heures. Années 20.No longer availableDim. h: 9,5 cm & Ø: 12 cmEstimate: € 45/65 -
#313Royal Motor Clock
Een antiek messingen klokje.
Une horloge en laiton antique.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50/60 -
#158
Een tafelklok in Lodewijk XV stijl. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule de table de style Louis XV. Complet avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/140 -
#172Jerome & Company, Connecticut.
Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.
Une horloge murale américaine en placage d'acajou avec un décor de fraises peint à la main derrière une vitre. Avec pendule et poids, sans clé.No longer availableDim. 65 x 39 cmEstimate: € 75/120 -
#177Imperial quartz
Een driedelig verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl. Uurwerk op batterij.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV. Montre sur pile.No longer availableDim. h: 41 & 45 cmEstimate: € 120/200 -
#243
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableDim. 30 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#101
Een bronzen schouwpendule in eclectische stijl met geëmailleerde romeinse cijfers. Met sleutel en slinger.
Pendule de cheminée en bronze de style éclectique à chiffres romains émaillés. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#65
“Zicht op Venetië olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#331
Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.
Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.No longer availableDim. h: 28 - 40 cmEstimate: € 50/60 -
#677M.B. Piérard
Een vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Beursvormige koffie-en theepot (H. 25 en 23 cm), suikerpot met deksel en melkpot. Onderaan gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en métal argenté. Cafetière et théière en forme de bourse (H. 25 et 23 cm), sucrier avec couvercle et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableDim. H: 14-26cmEstimate: € 60/100 -
#650
Een lot zakhorloges, waarbij o.a. één in 800‰ zilveren kast en één van Roskopf in werkende staat. De anderen te reviseren. 6 stuks.
Beaucoup de montres de poche dont une en argent 800‰ et une de Roskopf en état de marche. Pour réviser les autres. 6 morceaux.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#91Sam HercingerPeriod: 1917-1981
“Meisjeshoofd”. Een groen bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Tête de fille". Une statue en bronze vert sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/150 -
#156
Een eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 208 x 177 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#53
“Superior Railway Timekeeper”. Een Zwitsers zakhorloge. In werkende staat. Met horlogehanger in de vorm van een vogelkooitje.
« Chronométreur supérieur des chemins de fer ». Une montre de poche suisse. En état de marche. Avec pendentif à montre en forme de cage à oiseaux.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#414
“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#643
Een paar metalen obelisken, versierd met Franse lelies.
Une paire d'obélisques en métal, décorés de lys français.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 200/240 -
#89P. Simonson
“Zuiderse dorpsstraat”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Rue de village méditerranéenne". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 cm x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#432
“Zeilboot bij ondergaande zon.” Aquarel op papier. Draagt monogram B.N.R.
"Voilier au coucher du soleil." Aquarelle sur papier. Ours monogramme BNR.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#18
Twee zakhorloges, waarbij één van Roskopf en de andere in 800‰ zilveren kast met Duitse keuren. Te reviseren.
Deux montres de poche, l'une de Roskopf et l'autre dans un boîtier en argent 800‰ avec poinçons allemands. A réviser.No longer availableDim. h: 15 en 13 cmEstimate: € 50/80