Similar lots by type
-
#38Zenith
Een handbeschilderde cartelklok op sokkel in de stijl van de Neuchateloises.
Une horloge de cartel peinte à la main sur un piédestal dans le style des Neuchateloises.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#107
Een schouwklok van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag van wijnranken. Met sleuteltje.
Pendule de cheminée en marbre rouge, décorée de garnitures en bronze doré de vignes. Avec clé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Frerard à Anthinne
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#249J. Mommaerts
“Haveningang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Entrée du port”. Huile sur panneau. Signé et daté '63.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#33Bassano, Italy
“Vrouw met hoed en bloemen”. Een aardewerken buste. Kleine schilfer van het bovenste bloemetje.
Femme au chapeau et fleurs. Un buste en faïence. Petit éclat à la fleur du haut.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 70 -
#324Albert PolittPeriod: 1856 -1926
“Houtsprokkelaar aan een meertje”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Bûcheron au bord d'un lac. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1904.No longer availableDim. 39 x 27,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#379
“Danseressen”. Gemengde techniek op papier in de stijl van Toulouse Lautrec.
Danseurs. Technique mixte sur papier dans le goût de Toulouse Lautrec.No longer availableDim. 65x50cmEstimate: € 50 / 80 -
#255
Een 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
Un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#321Achatit
Een deels verguld vrouwenhoofd van aardewerk. Achteraan gemerkt.
Tête de femme en faïence partiellement dorée. Marquée au dos.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#14
“Bowl and spoon”. Een foto. Draagt handtekening (toeschrijving?) ‘Man Ray’ (Emmanuel Radnitsky).
Bol et cuillère. Une photo. Signé (attribution ?) 'Man Ray' (Emmanuel Radnitsky).No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#256
Een paar notenhouten bankjes met blauwe bekleding.
Une paire de bancs en noyer avec revêtement bleu.No longer availableDim. 43 x 50 x 36 cmEstimate: € 50 / 75 -
#78
Een Corpus Christi van fijn gesneden ivoor op kruis van wortelhout.
Un Corpus Christi en ivoire finement sculpté sur une croix en ronce.No longer availableDim. l: 19 cm (christus)Estimate: € 180 / 240 -
#405
Houten voorouderbeeld. Sumatra. Op een voetstuk gemonteerd samen met een koppel van gebeeldhouwd been. Zelfde oorsprong.
Statue d'ancêtre en bois. Sumatra. Montée sur un piédestal avec quelques os sculptés. Même origine.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#176
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120