Similar lots by type
-
#644
Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.
Un miroir rectangulaire en bois doré et rouge patiné.No longer availableDim. 105 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350 / 500 -
#530
Een langgerekte trumeauspiegel van verguld hout met een acanthusblad en een schelp in de kuif.
Trumeau allongé en bois doré décoré d’une acanthe et coiffé d’une coquille.No longer availableDim. 63,5 x 218 cmEstimate: € 250 / 300 -
#384
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#334
Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.No longer availableDim. 44 x 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#793
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#783
Een trumeauspiegel van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau à cadre en acajou sculpté de style Louis-Philippe coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 190 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#377
Een bronzen wandspiegeltje van verguld brons in Lodewijk XV-stijl
Un miroir mural en bronze doré style Louis XV.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#752Edward De RopPeriod: 1928-2007
“Jerom”. Tekening met opdracht, gesigneerd.
“Jerom”. Dessin dédicacé, signé.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#379
Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.
Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#376
Een nachtmeubel met een in twee delen openklapbaar blad en front. Het front in de vorm van drie laden in trompe-l’oeil.
Un meuble de nuit avec tablette abattante. Le front en trompe-l’oeil étant en forme de trois tiroirs.No longer availableDim. 80 x 53 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#269
“Nachtelijk landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage nocturne, le ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#726Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80 -
#716
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100 / 120 -
#774
Een lot van twee hoekstoelen en een zitbankje van gedraaid hout met rieten zit.
Un lot de deux chaises de coin et un petit banc en bois tourné avec siège en osier.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#392
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20
Een 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,78 gEstimate: € 400 / 500 -
#107
Een barometer in mahoniehouten kast.
Un baromètre en acajou.No longer availableEstimate: € 100 / 120