Similar lots by type
-
#644
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de domestique dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 90/120 -
#68
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100/120 -
#377
Een tinnen kantelspiegel.
Un miroir tournant en étain.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#350
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 168 cmEstimate: € 200/240 -
#375
Een ovale spiegel van verguld hout met een acanthusblad in de kuif.
Miroir ovale en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h:Estimate: € 150/200 -
#360
Een verguld houten schouwspiegel, versierd met barokke motieven. XIXe eeuw.
Trumeau en bois doré décoré de motifs baroques. XIXe siècle.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#562
“Bosrijk landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘H. H. Cross’.
“Paysage boisé”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘H.H. Cross’.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 120/140 -
#320
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,41 gEstimate: € 300/400 -
#498
Een paar balustervazen van cloisonné op koper. Chinees werk. Enkele letsels.
Paire de vases balustres en cloisonné sur cuivre. Travail chinois. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 100/120 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,09 gEstimate: € 450/550 -
#206
Eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren boven twee laden. Frankrijk, begin XIXde eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées au dessus de deux tiroirs. France, début du XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 63 x 175 cmEstimate: € 300/400 -
#226
Een bordenkast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met twee deuren onderaan en versierd met figuren, hoofdjes, acanthusbladeren en bloemen.
Vaisselier en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux portes et décoré de personnages, de têtes, de feuilles d’acanthe et de fleurs.No longer availableDim. 219 x 145 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#646
Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
Un fauteuil en hêtre sculpté; style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#798
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#485
Een paar bronzen schemerlampjes met kapjes van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une paire de petites lampes avec abat-jour en verre et plomb, style Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#84
“Geanimeerd herberginterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse school.
”Scène d’un intérieur d’auberge”. Huile sur toile. Ecole Flamande.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 200/280 -
#229
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Naar Edgar Degas. Gesigneerd Wan Guo.
“Nu assis”; Huile sur toile. D’après Edgar Degas. Signée Wan Guo.No longer availableDim. 89 x 89 cmEstimate: € 200/240 -
#778
Een reeks apothekersflesjes, waarvan zes kleurlozen acht bruine.
Une série de flacons de pharmacie dont six sont incolores et deux sont bruns.No longer availableEstimate: € 30/40