Similar lots by type
-
#208
Een eikenhouten tweedeursvitrine met onderaan twee paneeldeuren en een lade.
Une vitrine à deux portes en chêne, le dessous à deux portes et un tiroir.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#604
Een bijzettafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rond marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une petite table en bois de placage, style Louis XV, à tablette en marbre ronde et décorée de montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 260/300 -
#197
Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600/800 -
#616
Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360/380 -
#400
Een klein barmeubeltje in de vorm van een tonnetje met één deurtje.
Un petit meuble de bar en forme de tonneau, à une petite porte.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#592
Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.
Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#579
Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 30/40 -
#390
Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#636
Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150/200 -
#804
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#626
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en bois de placage acajou à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 220/240 -
#211
Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.
Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 150 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#365
Een rond bijzettafeltje op drie poten in de vorm van zwanenhalzen met een zwart marmeren blad.
Table d’appoint ronde sur trois pieds en forme de cols de cygnes. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 40 cm h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#596
Een Empire eetkamer, bestaande uit een groot buffet met vier deuren en vier laden, een eettafel met zes stoelen en twee armstoelen, een wandconsole en een tweedeursvitrine met lade. Het geheel versierd met bronzen hermenfiguren.
Une salle à manger style Empire, comprenant un grand buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table avec six chaises et deux fauteuil, une console et une vitrine à deux portes à un tiroir. Le tout décoré d’hermès en bronze.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#656
Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.
Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#207
Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.
Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. 204 x 178 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#646
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#385
Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 114 x 32 cmEstimate: € 130/180 -
#556
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80/100 -
#213
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80/100 -
#566
Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#606
Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rode bekleding.
Un canapé en bois sculpté et patine doré style Louis XV, revêtement rouge.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 320/380 -
#586
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#40al&co
Twee automatische roestvrij stalen horloges met lederen polsband.
Deux montres en acier inoxydable automatiques. Bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#4Willem DolphynPeriod: 1935 - 2016
“Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.
”Estacade sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée, datée 1981 et numérotée 62/100 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 23 cmEstimate: € 25/50 -
#282L. Plas
“Melken van de koeien in de wei.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La traite des vaches au pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 120/180 -
#287
Buffel van gepatineerd brons. Chinees werk.
Un buffle en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. H. 13 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#326
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 147 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#739Vincennes, France
twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.
Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#534Reno
“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#493
Een klein vaasje van famille-verteporselein met een decor van bloemen.
Un petit vase en porcelaine famille-verte au décor de fleurs.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 120/180 -
#158
Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/70 -
#770
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40/50 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en twee Akoya parels van 9,20 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et deux perles Akoya de 9,20 mm.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 400/500 -
#354
Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableEstimate: € 40/60