Similar lots by type
-
#254Maurice Langaskens
“Cieux chargés”. Een ets, genummerd 57/200 en gesigneerd buiten de plaat.
“Cieux chargés”. Une eau-forte, numérotée 57/200 et signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#474
“Rubensjaar - Laatste Oordeel” Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘77 en genummerd 2/10 buiten de plaat.
”Année Rubens - Dernier Jugement”. Une lithographie. Signée et datée ‘77 et numérotée 2/10 hors planche.No longer availableDim. 37,5 x 27 cmEstimate: € 25/40 -
#732Anto Diez
“Ellende van de wereld”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La misère du monde”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 30/50 -
#502
“Nana rose et baigneur brun”. Een zeefdruk van een werk van Niki de Saint Phalle. Uitgegeven door Flammarion 4, Parijs. Genummerd 639/2500. 1999.
”Nana rose et baigneur brun”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Niki de Saint Phalle. Ed. Flammarion 4, Paris. Numérotée 639/2500. 1999.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 100/140 -
#494Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Meisjes met katten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 63/275.
”Jeunes filles et chats”. Une lithographie. Signée et numérotée 63/275.No longer availableDim. 39,5 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#59M Langaskens
‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#482Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#319Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#724Christ MichielsPeriod: °1939
“Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 32,5 cmEstimate: € 80/120 -
#504Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Compositie met naakt en cello”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/99 buiten de plaat.
”Composition, nu et violoncelle”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/99 hors planche.No longer availableDim. 77,5 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#359
Drie grafische werken:- “Kathedraal te Reims” - Een ets van Paul Mansard. 22 x 16 cm- “Mechelen” - Een lithografie naar Samuel Prout. 27 x 42 cm- “Moeder en kind”. Een lithografie, genummerd 15/30. 41 x 28 cm
Trois oeuvres graphiques:- “La cathédrale de Reims” - Une eau-forte par Paul Mansard. 22 x 16 cm- “Malines” - Une lithographie par Samuel Prout. 27 x 42 cm- “Mère et enfant”. Une lithographie, numérotée 15/30. 41 x 28 cm.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#22
“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 57/100.
”Vieille fermette”. Une eau-forte. Signée et numérotée 57/100.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50/60 -
#342
“Melchisedech reikt Melchior brood en wijn”. & “De verrijzenis van Christus”. Twee oude gravures. De eerste van Hans Witdonck (leerling van Vorsterman) naar Rubens, de tweede van Drevet naar Andray.
”Melchisédech tent du pain et du vin à Melchior” & “La Résurrection du Christ”. Deux anciennes gravures. Le premier par Hans Witdonck ( élève de Vorsterman) d’après Rubens, le deuxième par Drevet d’après Andray.No longer availableDim. 40,5 x 46 cm & 65 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#54
“Arbeiders met trekpaarden op een werf”. Een ets. Niet gesigneerd.
”Ouvriers et chevaux de trait au chantier”. Une eau-forte. Non-signée.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 20/30 -
#419Sebregts
“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#464Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
Familie. Chinese inkt. Gemonogrammeerd.
”Famille”. Encre de Chine. Monogrammé.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#117
Drie lithostenen voor boekhoudkundige documenten. Marseille, einde XIXde eeuw.
Trois pierres à lithographies pour documents de comptable. Marseille, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#358
“Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#80
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Une chaîne en or rose 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 550/650 -
#668
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#718
Schotel van schildpad met versiering in goudverf. Chinees werk
Un plat en tortue et décoration en peinture dorée. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 28,5 cmEstimate: € 60/100 -
#539
“Compositie in de stijl van Vasarely.” Gemengde techniek op doek. Klein letsel.
”Composition dans le style de Vasarely”.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 150/180 -
#264Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue estivale, fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#143
Een wassen Madonna met kind onder glazen stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#744
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80/120 -
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 329 x 249 cmEstimate: € 120/200 -
#639Alfons Waterschoot
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150