Other lots in this auction
-
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15 / 20 -
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A sculpted wooden standing lamp with turned arm and shade.No longer availableOnline onlyDim. 155cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Een metalen tafellamp.
A metal table lamp.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cmEstimate: € 20 / 25 -
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
A set of two 19th-century red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#140Een gevarieerd lot van verzilverde en inox serviesdelen bestaande uit: 6 schalen, 1 terrine, 1 sauskom, 2 koffiefilters/tassen, 1 kandelaar, 7 kleine schaaltjes en kommetjes, 1 theezeefje, 1 asbakje, 1 lepel, 1vaasje, 1 glazen vaas (beschadigd) en een setje van 10 glazen kaarsvetopvangers.
A varied lot of silver-plated and stainless steel tableware consisting of: 6 bowls, 1 tureen, 1 gravy boat, 2 coffee filters/cups, 1 candlestick, 7 small bowls and dishes, 1 tea strainer, 1 ashtray, 1 spoon, 1 vase, 1 glass vase (damaged), and a set of 10 glass candle wax catchers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#75Een Chinees aardewerken gemberpot, met 19de eeuws montuur voor een lamp. Met blauw en wit landschapsdecor.
A Chinese earthenware ginger jar, with a 19th-century lamp mount. Featuring blue and white landscape decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Een lot van 4 kaders waaronder ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Stadt Antvverpen, 1654.
A lot of 4 frames including 'Gheboden ende uyt-gheroepen', City of Antwerp, 1654.No longer availableOnline onlyDim. h 43 x b 33 cmEstimate: € 10 / 20 -
#192Een grote kaarshouder/windlicht in glas en verchroomd staal.
A large candlestick with stormglass on a chromium base.No longer availableOnline onlyDim. h 49 x Ø 22 cmEstimate: € 25 / 40 -
#134Een grote kleurloos kristallen coupe, Boheems.
A large colorless crystal bowl, Bohemian.No longer availableOnline onlyDim. h 16 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#209Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from different brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#130Een albasten buste van een meisje.
An alabaster bust of a girl.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 20 / 30

