Other lots in this auction
-
#157“Dame met handspiegel”. Een bronzen beeld op marmeren zuil. Naar voorbeeld van Preiss.
Dame au miroir à main . Une statue en bronze sur une colonne de marbre. D’après l'exemple de Preiss.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Modern tegeltableau gemerkt O.B.K.
Panneau de carreaux modernes marqué O.B.K.No longer availableDim. 84 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#589“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
Abstrait . Technique mixte. Signature Stall .No longer availableDim. 68 x 87 cmEstimate: € 120 / 180 -
#41Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#461Veertien diverse blauw en witte borden en bordjes, Imari bordjes en een melk-en bloed bordje. Chinees, Japans en Engels.
Quatorze assiettes et assiettes bleues et blanches assorties, assiettes Imari et une assiette sang de boeuf. Chinois, japonais et anglais.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 100 / 160 -
#95Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 14,12 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#14Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#136Een paar gefineerde ronde nachtkastjes in art decostijl met twee laden.
Paire de tables de chevet rondes en placage Art Déco à deux tiroirs.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400 / 440 -
#385Schemerlamp met kap in batik en met voet uit Indonesië. Met extra kappen.
Lampe de table avec abat-jour et base en batik d'Indonésie. Avec des abat-jour supplémentaires.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#532Victor GrigorovPeriod: 1939 - 2002“Personages”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
Personnages . Technique mixte sur papier. Signé et daté '96.No longer availableDim. 98 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bataille navale et Scène de chasse avec cavaliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#579“New York”. Een print op doek.
New York . Une estampe sur toile.No longer availableDim. 90 x 130 cmEstimate: € 60 / 100




