#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 850 / 1000 -
#576HamadanEen Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#343Een lot monografieën:- “Luc Peire”- “A. Vermeire”- “Rene De Coninck”- “Willy Kreits”- “Nadin Lundahl”- “Gustaaf Wappers”- “Willem Parels”- “Leon smets”- “Albijn Van de Abeele”
#391Limoges, FranceEen koffieservies van Frans porselein, versierd met een blauw bloemendecor, bestaande uit koffiepot, melkkan, suikerpot, kopjes met ondertasjes, dessertborden en een serveerschotel. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt.
Service à café en porcelaine française, décoré d'un décor floral bleu, composé d'une cafetière, d'un pot à lait, d'un sucrier, de tasses avec soucoupes, d'assiettes à dessert et d'un plat de service. Complet pour douze personnes. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#607Een siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
#474Raphaël MoharPeriod: 1906 - 1962“Nature morte cubiste”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956. Notitie op de verso: Vroegere collectie Baron Roger Avermaete.
Nature morte cubiste . Huile sur panneau. Signée et datée 1956. Note au dos: Ancienne collection Baron Roger Avermaete.No longer availableDim. 121 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#333Twee boeken:- “De grote automerken. Klassieke ras-auto’s uit de historie”. Grosset & Dunlap, 1968.- “Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980”.Köneman/Librero, 1993.
Deux livres: - Les grandes marques de voitures. Voitures de course classiques de l'histoire . Grosset & Dunlap, 1968. - Voitures de sport. Tous les modèles de série de 1945 à 1980 . Köneman / Librero, 1993.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
Fleurs dans un vase . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150