Other lots in this auction
-
#78Elly de JongPeriod: °1960
“Peinzend”. Een zittend meisje van gebeeldhouwd en gepolijst steen.
Pensive . Une fille assise en pierre sculptée et polie.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 500/800 -
#499Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Vlakken in roze”. Een vierluik met olieverfschilderijen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Surfaces en rose . Quatre panneaux avec peintures à l'huile sur panneau. Signé et daté 2001.No longer availableDim. 60 x 120 cm (x4)Estimate: € 200/400 -
#227
Een Lodewijk XVI kolompendule van wit marmer en verguld brons. Met slinger en sleutel. Dekglaasje manco. Lichte schade aan de hoek links achter.
Une pendule à colonnes Louis XVI en marbre blanc et bronze doré. Avec manivelle et clé. Verre de protection manquant. Légers dégât au coin arrière gauche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 450/550 -
#226
Een sobere zevendagenkast met metalen trekkers.
Un semainier sobre aux anses en métal.No longer availableDim. 140 x 65 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
#488Johan LewiPeriod: °1957
Drie beelden. Keramiek. Niet gesigneerd.
Trois statues. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 43 & 33 cmEstimate: € 100/120 -
#428Period: °1957
“Man met paard”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Homme à cheval . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 30/40 -
#309Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977
“Vaas met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 50/70 -
#119
“Bloemen”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Fleurs . Technique mixte. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#399
Een porseleinen sierbord met famille-noiredecor van pioenen en een Fo-hond. Met stempel onderaan. Omstreeks 1900.
Assiette décorative en porcelaine à décor famille-noire de pivoines et d'un chien Fo. Avec cachet en bas. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#630
Een ronde plaquette in groen composiet in Zuid-Amerikaanse stijl.
Plaquette ronde en composite vert de style sud-américain.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 50/60 -
#165
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,78 gEstimate: € 1000/1200 -
#584Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging rechts onderaan.
Nu féminin . Huile sur toile. Signé. Endommagé en bas à droite.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40/60