#622Een lot van vijf iconen met een varia aan heiligen.
A lot of five icons featuring a variety of saints.No longer availableDim. 26.5 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.
A 19th-century Russian icon depicting various mothers of God.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 120 / 180
#440Omega Genève Swiss MadeEen roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
#301Casterman Sokal“Een onderzoek van inspecteur Canardo”. Een lot van 5 strips door Sokal. Hardcover, uitgeverij Casterman.
#45GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#545Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
#507“Mbulu Ngulu”. Reliekbeeld van koper op hout, gedragen door een metalen staander. Kota, Gabon.
#512Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Chagall M. met de melding ‘Bon à Tirer’. Toegevoegd een attest/aankoopfactuur.
An etching on paper, signed outside the plate Chagall M. with the mention 'Bon à Tirer'. Accompanied by a certificate/purchase invoice.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#445Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.No longer availableDim. 38 x 63 x 60cmEstimate: € 100 / 200