#439
“Abstract werk in de geest van Gleizes” Gemengde techniek op doek op board. Apocrief gesigneerd door onbekende auteur..
#467
Een lot van zeven spekstenen amuletten.
#3
Een paar bolle cachepots van Duits aardewerk met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt Meissen. Lichte schade, ontbrekende bladen aan de bloemen.
#556Bidjar
Een handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#323Lekturama Rooie Oortjes
Een collectie strips 8 stuks, “Rooie Oortjes” verzameling in originele doos.
A collection of 8 comics, "Rooie Oortjes" collection in original box.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#557
#430
Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
#394
A painting of a hand-painted Chinese Zhong Kui, who is known in Taoism for his ability to capture spirits.No longer availableDim. h 34 x b 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#396Indo-Hamadan
Een handgeknoopte Indische wollen loper.
#457Splia Irena
A Polish modernist ceramic vase with abstract decoration and wide upper rim.No longer availableDim. h 37 Ø20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#514Anton Rooskens
‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.
#677Val Saint Lambert
Een groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
A green crystal lamp base. Marked.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 45 / 55