#280Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 25 ct. en telkens één parel.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 25 ct. and one pearl each.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 600 / 700 -
#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#181Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.
A gilt copper French Louis XV-style cartel wall clock with the inscription on the dial 'Henry Lepaute Paris'. France, 19th century.No longer availableDim. 85 x 40 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
#522Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#146Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.
A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.No longer availableDim. 218 x 110 x 53cmEstimate: € 75 / 150 -
#629“Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.
"Kabuki scene with samurai and geisha." Watercolor on silk. With cut-out border.No longer availableDim. 27 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#107Een smeedijzeren rozentak.
A wrought iron rose branch.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#76Een piëdestal in goudkleurig metaal met twee onyx bladen in Louis XV-stijl.
A pedestal in gold-colored metal with two onyx shelves in Louis XV style.No longer availableDim. h 76 x Ø 38 cmEstimate: € 80 / 120