Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
Dim. 40 x 32cm
SKU: 2609230214.
Categories: Hout, Icoon, Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #214
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #557

    Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.

    A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #205

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #208

    Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.

    A small silver gilded dish on a pedestal. Hallmarks from Chester.
    No longer available
    Dim. h:10 cm Ø 13 cm 123,70 g
    Estimate: € 35 / 45
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #586

    Een massief houten eendeurs kleerkast.

    A solid wooden one door wardrobe.
    No longer available
    Dim. 203 x 109 x 64cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275

    Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 148 x 62cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #265

    Een massief eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    A solid oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 118 x 165 x 60cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #568

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #569

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #543

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.
    No longer available
    Dim. 232 x 179 x 59cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #204
    Frans Van Tongerloo

    “Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.

    "Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.
    No longer available
    Dim. 34 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #555

    Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.

    A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.
    No longer available
    Dim. 170 x 103 x 52cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #516

    Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.

    An oak wardrobe, 2 doors with sculpted lines and 2 drawers at the bottom.
    No longer available
    Dim. 224 x 54 x 158cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #556
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.

    A hand-knotted Oriental dozar rug made of wool.
    No longer available
    Dim. 235 x 134 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #348
    Capo di Monte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.

    A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #407

    “Abstract sculptuur. Keramisch, hout en ijzer. Draagt monogram OS. Gestempeld onderaan. Kleine verfschade aan frame bovenaan. Schilfers aan de sokkel.

    "Abstract sculpture. Ceramic, wood, and iron. Bears monogram OS. Stamped at the bottom. Minor paint damage on the frame at the top. Chips on the base."
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #542
    H. Antheunis
    Period: 1905 - 1975

    “Glunderende clown met boeket.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Beaming clown with bouquet." Oil paint on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 134 x 93 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #84
    Pierre Verbeke
    Period: 1895 - 1962

    “Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 43cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #469
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Sterfbed”. Een tekening, houtskool op papier. Met plaquette.

    "Sterfbed." A drawing, charcoal on paper. With plaque.
    No longer available
    Dim. 16 x 21cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #463

    Een opiumweegschaaltje in uitgesneden houten etui met olifant. Met 8 gewichten tevens in de vorm van olifanten.

    An opium scale in a carved wooden case with an elephant. Comes with 8 weights also in the shape of elephants.
    No longer available
    Dim. 28 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #673

    Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A pair of chrome candlesticks/table lamps from the second half of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #626

    Een eikenhouten commode met 3 laden.

    An oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 91 x 113 x 50cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #284
    Charles Swyncop

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "A village view." A painting, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #290

    Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.

    An 18 carat white gold ring set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 2,53 g
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More