Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ijzeren koffertje ter herdenking van de Slag om Lyndanisse 1219. Deens werk.
Een ijzeren koffertje ter herdenking van de Slag om Lyndanisse 1219. Deens werk.

Een ijzeren koffertje ter herdenking van de Slag om Lyndanisse 1219. Deens werk. Binnenin op het deksel een verklarende tekst in het Deens en het Engels.

Petit coffret en fer commémorant la Bataille de Lyndanisse en 1219. Travail danois. A l’intérieur sur le couvercle un texte explicatif en danois et en anglais.
SKU: 0812150017.
Category: curiosa.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #17
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #427

    Een schaalmodel van een “Spitfire” op staander.

    Modèle d’un Spitfire en métal blanc sur socle.
    No longer available
    Dim. L 60 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #3

    Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.

    Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #585

    Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.

    Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #701

    Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.

    Lot de tabliers, de drapeaux et de cols de la maçonnerie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #541

    Een Iatmul-schedel. Gepatineerd en versierd met schelpjes en wrattenzwijntanden. Sepikregio, Papoea - Nieuw Guinea.

    Un crâne Iatmul. Patiné et aux petites coquilles et dents de phacochère. Région de Sepik, Papouasie Nouvelle Guinée.
    No longer available
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #548

    Een Iatmul-schedel. Gepatineerd en versierd met schelpjes en haar. Sepikregio, Papoea - Nieuw-Guinea.

    Crâne Iatmul. Patiné et décoré de petites coquilles et de cheveux. Région Sepik, Papouasie-Nouvelle-Guinée.
    No longer available
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #777

    Een rieten picknickmand met glazen, bordjes en bestek voor twee personen.

    Panier de pique-nique en osier, assiettes et couverts pour deux personnes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #394

    Twee oude parasols van wit en zwart kant.

    Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #76

    Een bovenkaak van een zaagvis op een metalen voet.

    Scie d’un poisson scie. Sur statif en métal.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #436

    Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.

    Vitrine de présentation contenant ± 38 papillons exotiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #578

    Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.

    Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.
    No longer available
    Dim. L 49 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #393

    Een groot en divers lot oude ansichtkaarten, geboortekaartjes, communieprentjes, wenskaarten, postzegels en sigarenbandjes. We voegen er zes albums met postzegels uit verschillende landen aan toe.

    Grand lot de cartes postales anciennes, cartes de naissance, images de communion, cartes de voeux, timbres postes et bagues de cigares. Ainsi que six albums de timbres postes de différents pays.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #405

    Een lot van 46 oude kerstballen van meerkleurig glas in diverse uitvoeringen.

    Lot de 46 balles de Noël en verre polychrome de différentes formes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #726

    Een zuil van monochroom wit gips.

    Colonne en plâtre monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. H 240 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #653

    “Badend naakt”. Een erotische voorstelling van gesculpteerd ivoor.

    “La baigneuse”. Représentation érotique en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 2,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #298
    Boch

    Twee schalen van wit aardewerk naar een ontwerp van Ernest D’ossche. Onderaan gemerkt.

    Deux plats en faïence blanche décorés de scènes d’après Ernest D’Ossche. Marques au verso.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #789
    B. De Pooter

    “Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 88 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #242
    Rik Wesemael

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254
    M. Brulez

    “Kempisch dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village en Campine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #183

    Een reeks van vier hoornvaasjes van polychroom en verguld porselein. Brussel, omstreeks 1900.

    Suite de quatre cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #711

    Een taboeretje van gesculpteerd hout, versierd met kralen. Kameroen.

    Tabouret en bois sculpté décoré de perles. Cameroun.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #497

    “Chinese wijze”. Een beeld van aardewerk met meerkleurig druipglazuur. Omstreeks 1900.

    “Sage chinois”. Statuette en faïence à glaçure polychrome. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #407
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.

    Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #577

    Een groot bord van Imariporselein.

    Grand plat en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #193

    Grote dekselvaas van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Grand vase couvert en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #385

    Een lot van acht roestvrij stalen herenpolshorloge.

    Lot de huit montres à bracelet homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More